“مرور کلی دوره”

در این ویدیو شما، پیش نمایش ویدیو آموزشی دوره “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” را که به صورت تصویری و کلی درباره اطلاعات و مباحث این دوره، گردآوری شده استخواهید دید.

این پیش نمایش، کلیات دوره را از زوایای مختلف به شما در چند دقیقه ارائه خواهد داد. قبل از خرید حتما این ویدیو پیش نمایش را ببینید.

در این ویدیو سعی شده با بیانی ساده و راحت کلیات دوره آموزشی “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” برای متقاضیان شرح داده شود.

نرم افزارهای آموزشی

تفاوت های این دوره

تفاوت های اساسی دوره طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ با سایر دوره های مشابه که تا کنون دیده اید.

یکی از اصلی ترین تفاوتهای این دوره جامع و کامل بودن آن هست ، در این دوره آموزشی ۶ فصل تئوری و ۱۴ فصل عملی داریم. که این سرفصل آموزشی را شما در هیچ مجموعه ای نمی توانید پیدا کنید.


استاندارد بودن این دوره با نرم افزارها و متدهای روز دنیا برای پیاده سازی و اجرای قالب گرافیکی وب جدید.


پروژه محور بودن دوره برای ورود به بازار کار و ارائه راه حل های مناسب برای مذاکره با مشتری خود در هنگام دریافت پروژه طراحی وب سایت.


استفاده از پشتیبانی مدرس بعد از تحویل دوره آموزشی


قابل ارائه بودن این دوره به دو زبان دنیا (فارسی و انگلیسی)

ویژگی ها

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده است که چرا دوره آموزشی “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” برای همه گروههای کاری مرتبط با طراحی و پیاده سازی وب سایت لازم هست ، چون ما در طول این دوره همه موارد را از کلی منابع معتبر و حرفه ای در آورده ایم و در سرفصل خود قرار داده ایم ، تا هم مطالب ما برای افراد مبتدی یا تازه کار جذاب باشد و هم برای آن دسته از کسانی که هم اکنون مشغول فعالیت در این زمینه هستند که تا حالا خیلی سوالات در ذهنشان آمده است که جوابی پیدا نکرده اند و می خواهند با آن جواب ها سطح کاری خود را ارتقاء دهند. پس شما برای یادگیری مطالب این آموزش به هیچ پیشنیازی، نیاز ندارید و تمامی مطالب از ابتدا تا انتها بطور کامل تدریس می گردد.

سلام

من حسین فتوت خواه

من حسین فتوت خواه، حدودا ۱۴سال تجربه طراحی و پیاده سازی صفحات وب را چه به تنها و چه در قالب گروه دارم. جرقه این دوره از زمانی در من تشکیل شد که دیدم ، خیلی از افرادی که در این بازار مشغول به کار می شوند هر کدام برای خود یک سری استاندارد ها را آورده اند و نظراتی دارند که گاهن درست و گاهن اشتباه هست و از طرف دیگر با توجه به اینکه من خودم در طول این مدت از منابع مختلف استفاده می کردم ، در این فکر افتادم تا با یک تلاش یکباره بتونم برای افراد مختلف در سراسر جهان یک مجموعه آموزشی ایجاد کنم که همه این منابع را بصورت یکباره در یک آموزش ببینند تا بتواند برای تولید یک وب استاندارد دیگر بر سر چندین دوره و خواندن صدها مقاله و نوشته باشد. البته چون من علاوه بر آموزش ها و دوره هایی که دیدم یک امتیاز دیگر را به این مجموعه اضافه کردم و آن چیزی جز تجربه ی بازار کار بود که خود آن یک سری فرمول نانوشته داشت که من تا حدود قابل قبولی به آنها اشراف پیدا کردم که دوست دارم به مخاطبین این دوره بگویم. در انتها رسالت این دوره آموزش طراحی وب استاندارد با ابزارهای بروز دنیا به کلیه افرادی که علاقه مند به این دوره هستند و می خواهند یک طراح وب استاندارد و خلاق باشند، هست و به یکبار و در یک مجموعه آموزشی این اطلاعات را بدست بیاورند.

مهارت شما بعد از دوره

بعد از دوره طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ چه مهارت هایی برای بازار کار بدست می آورید؟

شاید از سئوالاتی که هر شخص قبل از هر آموزشی از خود می پرسد این باشد که من در پایان دوره “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” چه مهارتی را کسب می کنم که در نهایت بتوانم از آن در بازار کار استفاده کنم و درآمدی برای خودم کسب کنم. باید در همین جا به شمابگویم که این آموزش برای رسیدن شما به کسب درآمد در بازار کار آماده شده و من همراه تیم تولید این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم تا شما را به این هدف برسانیم اما این در صورتی کامل می شود که شما به عنوان دانش آموز این دوره تمامی قسمت ها از صفر تا صد نگاه کنید و برای هر قسمت تمرینات مربوطه را انجام دهید. با توجه به این که مجموعه “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ ” در مدت ۵ الی ۶ ماه زمان پیش تولید آن بوده است و در عین حال آموزش آن کاربردی و هیچ نکته ای رو از قلم نینداخته است، رسیدن به این سطح مهارت غیرقابل تصور نیست.

کیفیت بصری این دوره

کیفیت و امکانات قابل ارائه دوره “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ”

دریافت پکیج به صورت فیزیکی و آنلاین

تصویر به دو صورت HD و Full HD

ارائه کلیه کلیدهای به کار رفته به صورت زیرنویس همزمان

فیلم برداری در استدیو اختصاصی

پاسخ به پرسش های شما جهت پشتیبانی دوره

صدابرداری حرفه ای دوره