بله . هر دوره شامل ویدئوهای آموزشی مختلفی هست که بعد از خرید، تمام این آموزش ها در دسترس شما قرار می گیرند.

سعی ما کامل ترین شکل ارائه هست ولی اگر این اتفاق رخ داد، به مرور درس ها آپلود میشن و شما می تونید درس ها رو دانلود کنید. شما پول کل دوره رو پرداخت کردین و حق شماست که تمام درس ها رو دانلود کنید.

به هیچ وجه، چون نکاتی که در دوره ها میگیم، کافی هست و فقط تمرین و تکرار لازم هست.

مهمترین مزیت اینه که شما در یک فرآیند آموزشی صحیح قرار می گیرید. هزینه این دوره نسبت به هزینه کلاس های بیرون، به مراتب کمتره. شما مجبور نیستید تو گرما و سرما و ترافیک برید کلاس. هر وقت که حوصلش رو داشتین، می تونید ویدیو های آموزشی با کیفیت رو ببینید و تمرین کنید و اگر سئوالی داشتید با پشتیبانی هماهنگ شوید.

نه. روش دانلودی بهتره چون شما بلافاصله بعد از خرید می تونید ویدیو ها رو دانلود کنید اما در روش پستی حداقل ۲ روز طول می کشه تا به دست تون برسه.

بله ما از اول فتوشاپ رو توضیح می دهیم و کم کم سراغ تکنیک های حرفه ای آن می رویم. اما یک فرد حرفه ای با یک دوره کامل نمی شود باید تمرین و آموزش های خیلی تکمیلی را ببیند و همواره دنبال تکنیک های جدید باشد که سایت ما به صورت هفتگی و رایگان برای تقویت شما قرار می دهد.

بسته دوبله نیست کار خودمونه و توسط خودمان تولید شده است.

از مقدماتی شروع میشه تا پیشرفته

لطفا پیام‌تان را به ایمیل manager@l24.ir بفرستید. البته پاسخگویی شاید تا چند روز طول بکشد. لطفا اگر پیشنهادی دارید خیلی واضح و مشخص و فقط در چند سطر مطرح کنید.

سوالات متداول

در این صفحه سوالات متداول دوره ها و دیگر محصولات و خدمات پیش روی شما قرار دارد. اگر پرسشِ بی‌پاسخی درباره‌ی یکی از محصولات یا خدمات L24، در ذهن دارید، می‌توانید روی سئوال مورد نظر کلیک کنید تا متداول‌ترین پرسش‌ مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ مشاهده کنید. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.