سلام دوست عزیز!

تصمیم خیلی خوبی گرفتی که میخوای توی این آزمون شرکت کنی. آزمون تعیین سطح فتوشاپ یه آزمون ساده است که با استفاده از اون می تونید متوجه بشید توی چه سطحی از فتوشاپ قرار دارید.
ما این آزمون رو با بررسی سطح دانشجوهای مختلفمون و با کمک گرفتن از تجربه متخصصین حرفه ای و اساتیدی که سال هاست با نرم افزار فتوشاپ دست و پنجه نرم میکنن، طی چندین ماه طراحی کردیم.

بعد از اینکه آزمون تعیین سطح خودتون رو سپری کردید، با توجه به امتیازی که کسب کردید، می تونید متوجه بشید توی چه سطحی از آموزش هستین و متناسب با سطح خودتون شروع به ادامه یادگیری کنید.
نگران نباشید توی هر سطحی که باشید ما همراه شما هستیم و می تونید از آموزش های رایگان سایت L24 استفاده کنید. ما آموزش های سایت L24 رو طوری طراحی کردیم که همه دوستداران فتوشاپ بتونن بهترین استفاده رو از مطالب و دوره های تخصصی آموزش فتوشاپ ببرن.

خب آماده ای؟ وقتشه آزمون فتوشاپ رو شروع کنی! 

روی دکمه “شروع آزمون” کلیک کن و سطح خودت رو پیدا کن …

آزمون تعیین سطح فتوشاپ

دوست عزیز بعد از اینکه آزمون تعیین سطح خودت رو دادی اگه دوست داشتی می تونی از پیشنهادهای ما استفاده کنی تا راحت تر مسیر آموزش خودتو طی کنی.

  • اگر نمره 68% به بالا رو کسب کردی، خوب خیلی کارت درسته! توی سطح پیشرفته قرار داری و میتونی آموزش های سطح پیشرفته فتوشاپ رو دنبال کنی.
  • اگر 26% تا 67% نمره رو کسب کردی توی سطح متوسط هستی و بهتره آموزش های سطح متوسط فتوشاپ رو دنبال کنی.
  • اگر زیر 25% نمره رو کسب کردی یکم کارت بیشتره و ما پیشنهاد می کنیم از آموزش های سطح مبتدی فتوشاپ شروع کنی تا بتونی از پایه درست شروع کنی و زود پیشرفت کنی.

موفق باشی …