تجربه را تجربه نکنید! بخرید!

به جای تجربه آنچه که برای ما رخ داده، در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنی.از ما استراتژی و نقشه راه کار را بخواهید، قول می‌دهیم به شما کمک کنیم به آنچه در کارتان نیاز دارید، دست پیدا کنید!

با پر کردن این فرم چه اتفاقی می‌افتد؟

پرسش‌های شما در جلسات (حضوری یا از راه دور، به صورت دیجیتال) پاسخ داده می‌شوند.
به همین منظور دو نوع همکاری وجود دارد:

جلسات موردی | جلسات مستمر

جلسات موردی ویژه پرسش‌های شما دربارۀ یک موضوع مشخص است، مثلاً دربارۀ نقشه راه یک طراح گرافیک یا وب، طراحی هویت سازمانی برند، استراتژی‌ها، پاسخ به مجموعه‌سوالاتی دربارۀ کسب و کار، فضای آنلاین، استراتژی یا برنامه بازاریابی دیجیتال فعلی شما، بررسی وضعیت وب سایت و یا بررسی‌های موردی مانند بررسی وضعیت سئو، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوایی و مانند آن.
پس از ثبت‌درخواست مشاوره، درخواست شما بررسی شده، با شما تماس می‌گیریم، طی تماس، هزینۀ جلسه به اطلاع شما می‌رسد و بعد از موافقت با آن و پرداخت هزینه، جلسه برگزار می‌شود.
جلسه با در نظر گرفتن شرایط می‌تواند به صورت حضوری یا دیجیتالی (از طریق اسکایپ یا سایر ابزارهای ارتباط دیجیتال) برگزار شود.
روال معمول این است که در جلسه اول، به پرسش‌های شما پاسخ داده شود. ممکن است نیاز به جلسات بیشتری باشد یا شما مایل باشید جلسات مستمری داشته باشیم.
در صورت نیاز به جلسات بیشتر، در همان جلسه اول، نسبت به ادامه همکاری و برگزاری جلسات بیشتر در صورت نیاز شما و موافقت طرفین، تصمیم‌گیری می‌کنیم.

فرم درخواست جلسه مشاوره (حضوری/دیجیتال)

فرم درخواست جلسه مشاوره (حضوری/دیجیتال)

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

چه کارهایی برای شما انجام میدیم؟