دوره جامع آموزشی سمی فتوشاپ

(سطح مبتدی تا پیشرفته)

قبل از هر کاری اول ویدیو نقشه راه آموزش فتوشاپ را ببین💡

مرور کلی دوره جامع آموزشی سمی فتوشاپ
(سطح مبتدی تا پیشرفته)

بیایید ، یکبار برای همیشه آموزش فتوشاپ را برای خودتان تمام کنید و این راه رو به صورت اصولی طی کنید.

بنا به درخواست کاربران دوره مقدماتی و پیشرفته یکی شد ولی هزینه دریافتی ما از شما کمتر هست ، نسبت به خرید تک تک یا جداگانه دوره ها.

با داشتن این دوره دیگه شما همه چیز برای یادگیری فتوشاپ را دارید، البته برای اینکه توضیح دقیق درباره این دوره بدم، بیاید شما اول درباره دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح مبتدی بدونید و بعد از اون درباره دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح حرفه ای.

4 مورد برای شروع دوره مبتدی: 

۱. این دوره ترکیبی از دو دوره، جعبه ابزارهای فتوشاپ و دوره مقدماتی است.
۲. در این دوره، ۵۰ نکته بیان شده است که تا به امروز در آموزش‌های فارسی آنها مورد توجه قرار نگرفته است.
۳. اگر نمی‌خواهید باسواد شوید و جزئیات را فرا بگیرید، می‌توانید از فصل ۴ به بعد شروع کنید؛ اما بایستی دانسته باشید که فصل‌های ۱ تا ۴ مطالب مهمی را شامل می‌شوند که در دوره‌های بسیاری به این صورت یکپارچه و ساده تدریس نشده است.
۴. در این دوره، کلیدهای میانبری که کار کردن با فتوشاپ را آسان‌تر می‌کنند، بیان خواهند شد.

4 مورد برای شروع دوره حرفه ای: 

1. حجم مطالب این دوره از نظر تعداد ویدیوها بیش از 70 درصد دوره مقدماتی هست.
2. همان طور که توی دوره قبلی گفته بودیم، شروع این دوره خیلی سریع میریم توی نکات پیشرفته در حین کار،
پس اصلا جا نخورید که چرا به این شکل شروع داریم می کنیم.
3. تمام منوها و آیتم ها در فتوشاپ توی این دوره تموم میشه، یعنی همه چیز فتوشاپ تموم میشه پس به ترتیب و پیوسته ببینید و از مطلبی به سادگی رد نشوید.
4. فصل 17 با عنوان تکنیک های پیشرفته، فصل شناور هست، که هر چند وقت یکبار یک تکنیک پیشرفته در داخل آن قرار می گیرد تا شما را همیشه بروز نگه داره. پس هیچ وقت مطالب آموزشی ما تموم نمیشه و ما با شما هستیم!

توضیحات و پیش نیاز ها !

وجه تمایز دوره آموزشی سمی فتوشاپ با دوره های دیگر

قرار هست با هم برای یادگیری به شیوه نوین سمی فتوشاپ ، سم بریزیم روی تمام آموزشهایی که نقشه راه درست ندارند.

یکی از اصلی ترین تفاوتهای این دوره جامع و کامل بودن آن هست ، در این دوره آموزشی فصل تئوری و فصل عملی داریم. که این سرفصل آموزشی را شما در هیچ مجموعه ای نمی توانید پیدا کنید.

به‌روزرسانی مرتب سرفصل های دوره و اضافه کردن ویدیوهای جدید و امکان بهره‌مندی کلیه دانشجویان دوره

 

 آموزش فتوشاپ برای نوآموزان به سادگی و در قالبی کاملاً سازمان‌یافته ارائه می‌شود. با این آموزش، نوآموزان فتوشاپ می‌توانند بدون هیچ گونه گمراهی و ابهامی به دنیای شگفت‌انگیز ویرایش و طراحی تصاویر وارد شوند. زیرا در آموزش سمی فتوشاپ همه چیز را به شما به طور واضح و قابل درک نشان خواهد داد.

50 نکته حائز اهمیت که تا به حال در هیچ دوره مقدماتی آموزش فتوشاپ مطرح نشده است! و 50 نکته دیگر مهم برای دوره حرفه ای که این نکات ارزشمند شامل مفاهیم و تکنیک‌های مهمی هستند که به شما در ارتقای مهارت‌هایتان در فتوشاپ کمک خواهند کرد.

استفاده از پشتیبانی مدرس بعد از تحویل دوره آموزشی

 

استاندارد بودن این دوره با نرم افزارها و متدهای روز دنیا برای پیاده سازی و اجرای قالب گرافیکی وب جدید.

پروژه محور بودن دوره برای ورود به بازار کار و ارائه مثالهای مناسب و تمرینهای بعد از هر فصل.

 

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

علاقمندان به طراحی گرافیک

علاقمندان به فریلنسری

علاقمندان به طراحی وب و اپلیکیشن

علاقمندان به هنر عکاسی

این دوره فقط برای افراد عمل‌گرا مناسب است!

 • افرادی که تمایل دارند مهارت‌های حرفه‌ای فتوشاپ را یاد بگیرند و در زمینه‌هایی مانند طراحی گرافیک، ویرایش عکس، طراحی وب و چاپ فعالیت داشته باشند.
 • افرادی که می‌خواهند مبتدیانه تا حرفه‌ای با ابزارها و فنون پیشرفته فتوشاپ آشنا شوند.
 • طراحان، عکاسان، تولیدکنندگان محتوا، وب‌سایت سازان و دیگر افرادی که نیاز دارند تصاویر خود را بهبود دهند و تنظیمات ویرایش را انجام دهند.
 • افرادی که می‌خواهند تکنیک‌هایی مانند ترکیب تصاویر، تغییر رنگ و نور، حذف ناخواسته، ایجاد جلوه‌های ویژه و موارد دیگر را در فتوشاپ یاد بگیرند.
 • افرادی که به دنبال یادگیری جامع و کامل فتوشاپ هستند و می‌خواهند از مبتدی تا حرفه‌ای با این نرم‌افزار آشنا شوند.
 • افرادی که قصد دارند تکنیک‌های پیشرفته فتوشاپ را یاد بگیرند و بتوانند تصاویر خلاقانه و حرفه‌ای را ایجاد کنند.
 • افرادی که به دنبال ارتقاء مهارت‌های خود در زمینه ویرایش و بهینه‌سازی تصاویر هستند.
 • افرادی که می‌خواهند در کار یا تحصیل خود از قابلیت‌های فتوشاپ بهره‌برداری کنند و نیاز به تصاویری با کیفیت و جذاب دارند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • افرادی که نیاز دارند به مهارت‌های خاصی در حوزه دیگری از طراحی یا تولید محتوا بپردازند و فتوشاپ تنها جزء کوچکی از نیازهای آن‌هاست.
 • افرادی که وقت کافی برای یادگیری و تمرین فتوشاپ ندارند، زیرا این دوره نیاز به تمرینات و عملیات عملی دارد.
 • افرادی که برای نیازهای خاص خود به ابزارهای دیگری نیاز دارند و استفاده کردن از فتوشاپ برای آن‌ها مفید نیست. بهتر است بررسی کنید که آیا فتوشاپ می‌تواند نیازهای شما را به خوبی برآورده کند یا ابزارهای دیگری برای شما مناسب‌تر باشند.
 • افرادی که به دنبال یادگیری یک نرم‌افزار ساده و آسان هستند و نمی‌خواهند وقت و تلاش زیادی را صرف یادگیری فتوشاپ کنند. در این صورت، بهتر است به دنبال گزینه‌های ساده‌تر و مختصرتر باشند.
 • افرادی که هیچ نیازی به ویرایش عکس یا طراحی گرافیک ندارند و فتوشاپ برای فعالیت‌های روزمره آن‌ها لازم نیست.
 • افرادی که وقت کافی و تمایلی به عمق و جزئیات این نرم‌افزار ندارند.
 • افرادی که قصد استفاده حرفه‌ای از فتوشاپ ندارند و تنها به ابزارها و قابلیت‌های ساده و محدود آن نیاز دارند.

پس از گذراندن این دوره قادر به انجام چه کارهایی خواهم بود؟

این دوره فقط برای افراد عمل‌گرا مناسب است!
شاید از سئوالاتی که هر شخص قبل از هر آموزشی از خود می پرسد این باشد که من در پایان دوره “آموزش سمی فتوشاپ سطح حرفه ای” چه مهارتی را کسب می کنم که در نهایت بتوانم از آن در بازار کار استفاده کنم و درآمدی برای خودم کسب کنم. باید در همین جا به شما بگویم که این دوره آموزش فتوشاپ برای رسیدن شما به کسب درآمد در بازار کار آماده شده و من همراه تیم تولید این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم تا شما را به این هدف برسانیم اما این در صورتی کامل می شود که شما به عنوان دانش آموز این دوره تمامی قسمت ها از صفر تا صد نگاه کنید و برای هر قسمت تمرینات مربوطه را انجام دهید و رسیدن به این سطح مهارت غیرقابل تصور نیست. 

 • تمام منوها و آیتم ها در فتوشاپ توی این دوره تموم میشه
 • توی آموزش های هر ویدیو مثالی برای بهتر متوجه شدن آن مبحث گفته می شود

وقتی شما ابزار را بدانید و استفاده از آن را یاد گرفته باشید، فقط کافیست یک رشته را برای خود انتخاب کنید و از آن رشته وارد بازار کار شوید. بله درست متوجه شده اید، شما با به پایان رساندن دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح حرفه ای قادر خواهید بود بازار هدف خود (طراحی گرافیک، فریلنسری، طراحی وب و اپلیکیشن، هنر عکاسی) را انتخاب کنید و وارد آن شوید.

آمار کلی دوره در یک نگاه

دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح مبتدی

0

دقیقه

0

فصل

0

بخش

0

تمریندوره آموزش سمی فتوشاپ سطح حرفه ای

0

دقیقه

0

فصل

0

بخش

سر فصل دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح مبتدی

مقدمه

مقدمه”در این سرفصل، شما به دنیای جذاب و هیجان‌انگیز فتوشاپ وارد خواهید شد. مقدمه یک دوره آموزشی بسیار مهم است. ما با شما به مسیری سفر خواهیم کرد تا با مفاهیم و اصول پایه‌ای فتوشاپ آشنا شوید. در این سرفصل، به شما توضیح خواهیم داد که فتوشاپ چیست، چگونه استفاده از آن می‌تواند به شما کمک کند و چرا باید این نرم‌افزار را یاد بگیرید. این سرفصل برای شروع دوره بسیار مهم است و شما را آماده می‌کند تا بهترین بهره را از دوره آموزشی ببرید و به عنوان یک شروع موفق در مسیر یادگیری فتوشاپ قرار بگیرید.

مبانی گرافیک رایانه ای

مبانی گرافیک رایانه‌ای در دوره آموزش فتوشاپ، به شما اطلاعات و مفاهیم اساسی در زمینه طراحی گرافیک و ویرایش تصاویر را ارائه می‌دهد. این سرفصل برای شروع درک صحیح از ابزارها، تکنیک‌ها و اصول گرافیکی در فتوشاپ بسیار اهمیت دارد. با یادگیری مبانی گرافیک رایانه‌ای، به روش‌های درست و اثربخش برای ساخت و ویرایش تصاویر مسلط می‌شوید و به طراحی خلاقانه‌تر و جذاب‌تر دست خواهید یافت.

معرفی مد ها و کانال های رنگی در فتوشاپ

در این فصل با مد ها و کانال‌های رنگی قدرتمند این نرم‌افزار آشنا خواهید شد. در این دوره، شما با مد‌های رایج مانند RGB، CMYK، Lab و Grayscale آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چگونه از آنها در ویرایش و تغییر رنگ تصاویر استفاده کنید. همچنین، در این فصل با کانال‌های رنگی مختلفی نظیر Alpha Channel و Spot Channel آشنا می‌شوید که به شما امکان می‌دهد اطلاعات رنگی را به صورت دقیق و حرفه‌ای کنترل کنید.

آشنایی با محیط Photoshop CC

“آشنایی با محیط Photoshop CC” یکی از سرفصل‌های مهم در دوره آموزش فتوشاپ است. در این سرفصل، شما با محیط کاری و رابط کاربری فتوشاپ CC آشنا می‌شوید. از جمله مفاهیمی که در این سرفصل پوشش داده می‌شود عبارتند از: نوار ابزارها، پنجره‌ها، پنل‌ها و پنجره‌های نمایشی. با استفاده از این سرفصل، شما قادر خواهید بود به طور کامل با محیط کاری فتوشاپ آشنا شوید و به راحتی از ابزارها و ویژگی‌های مختلف آن استفاده کنید.

انتخاب فرمت مناسب برای ذخیره تصاویر در فتوشاپ

“انتخاب فرمت مناسب برای ذخیره تصاویر در فتوشاپ” در این سرفصل، به شما نحوه انتخاب و استفاده از فرمت‌های مختلف برای ذخیره تصاویر در فتوشاپ را آموزش می‌دهیم. برخی از فرمت‌های معمول شامل JPEG، PNG، TIFF و PSD هستند. در طول این سرفصل، شما با ویژگی‌ها، مزایا و محدودیت‌های هر فرمت آشنا می‌شوید و می‌توانید بر اساس نیازهای خود، فرمت مناسب را برای ذخیره تصاویر انتخاب کنید.

لایه ها و نحوه کار با آنها

“لایه‌ها و نحوه کار با آنها” یکی از سرفصل‌های کلیدی در دوره آموزش فتوشاپ است. در این سرفصل، به شما توضیح داده می‌شود که چگونه با لایه‌ها کار کنید و از آنها بهره ببرید. لایه‌ها ابزار قدرتمندی در فتوشاپ هستند که به شما امکان می‌دهند تصاویر را به صورت جداگانه و قابل ویرایش درج کنید. در این سرفصل، مفاهیم مهمی مانند ایجاد، حذف، ترتیب‌بندی و تنظیمات لایه‌ها را فرا خواهید گرفت. با مفاهیم لایه‌ها و تسلط بر نحوه کار با آنها، قدرت و خلاقیت شما در ویرایش تصاویر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

ساخت لایه های هوشمند Smart Object

“ساخت لایه‌های هوشمند Smart Object” در این سرفصل، شما با مفهوم لایه‌های هوشمند آشنا می‌شوید و نحوه استفاده از آنها در فتوشاپ را فرا می‌گیرید. لایه‌های هوشمند مانند کانتینرهایی هستند که به شما امکان می‌دهند تغییراتی را به صورت غیرمخرب در تصاویر اعمال کنید و اصلیت تصویر را حفظ کنید. در این سرفصل، به شما نشان داده می‌شود که چگونه لایه‌های هوشمند را ایجاد و ویرایش کنید، تصاویر داخلی را به عنوان لایه‌های هوشمند درج کنید و با ویژگی‌های خاصی مانند تبدیلات غیرمخرب، تنظیمات فیلتر و اعمال تغییرات چندگانه کار کنید. با استفاده از لایه‌های هوشمند، شما قدرت بیشتری در ویرایش و تغییرات روی تصاویر خواهید داشت و می‌توانید به صورت منظم و قابل بازگشت تغییرات را اعمال کنید.

تنظیمات پیشرفته با استفاده از Masks

“تنظیمات پیشرفته با استفاده از Masks” در این سرفصل، شما با استفاده از ماسک‌ها به طریقی پیشرفته و قدرتمند با تنظیمات تصاویر کار خواهید کرد. ماسک‌ها به شما اجازه می‌دهند تا با دقت و دقت بیشتری تغییرات را روی تصاویر اعمال کنید و ناحیه‌های خاصی را انتخاب کنید که تحت تاثیر قرار می‌گیرند. در این سرفصل، شما با مفاهیم ماسک‌ها آشنا می‌شوید و نحوه ساخت و استفاده از ماسک‌های لایه، ماسک‌های تصویر، ماسک‌های برداری و ماسک‌های تصویر سفید و سیاه را فرا می‌گیرید. همچنین، با تکنیک‌های پیشرفته مانند ترکیب ماسک‌ها، تنظیمات تراکم و استفاده از فیلترها و تنظیمات لایه‌ها، قدرت و دقت کار با ماسک‌ها را بهبود خواهید بخشید. با استفاده از این تنظیمات پیشرفته با ماسک‌ها، شما قدرت بیشتری در کنترل ویرایش تصاویر خواهید داشت و می‌توانید به نتایج دقیقتر و حرفه‌ای‌تری دست یابید.

سبک های ایجاد افکت روی لایه ها

“سبک‌های ایجاد افکت روی لایه‌ها” در این سرفصل، شما با روش‌ها و تکنیک‌های مختلف برای ایجاد افکت‌های جذاب و منحصر به فرد روی لایه‌ها آشنا می‌شوید. با استفاده از این سبک‌ها، می‌توانید تصاویر را به صورتی تغییر دهید که جلب توجه کننده و هنرمندانه باشد. در این سرفصل، به شما نحوه ایجاد افکت‌های سایه‌زنی، نورپردازی، برجستگی، گلو و شیار، طرح‌بندی و جلوه‌های ویژه دیگر روی لایه‌ها را آموزش می‌دهیم. همچنین، با استفاده از ابزار‌ها و فیلترهای مختلف فتوشاپ، می‌توانید افکت‌های خلاقانه‌تر و سفارشی‌تری را بر روی لایه‌ها ایجاد کنید. با اتقان سبک‌های ایجاد افکت روی لایه‌ها، می‌توانید به تصاویر خود جلوه و زیبایی اضافه کرده و آنها را به یک سطح جدید از خلاقیت و حرفه‌ایت برسانید.

لایه های اصلاحات (Adjustment layers)

“لایه‌های اصلاحات (Adjustment Layers)” در این سرفصل، با لایه‌های اصلاحات آشنا می‌شوید و نحوه استفاده از آنها در فتوشاپ را فرا می‌گیرید. لایه‌های اصلاحات به شما اجازه می‌دهند تغییراتی را به تصاویر اعمال کنید، بدون ایجاد تغییرات غیرقابل بازگشت در تصاویر اصلی. در این سرفصل، شما با لایه‌های اصلاحات رایج مانند Brightness/Contrast، Levels، Curves، Hue/Saturation، Color Balance و دیگر ابزارهای اصلاحات آشنا می‌شوید. همچنین، نحوه تنظیمات و کاربردهای مختلف هر لایه اصلاحات را نیز فرا خواهید گرفت. با استفاده از لایه‌های اصلاحات، شما قدرت بیشتری در کنترل رنگ‌ها، تنظیمات نورپردازی، کنتراست و سایر جوانب تصاویر خواهید داشت و می‌توانید به طور دقیق و حرفه‌ای تغییرات را اعمال کنید.

ابزارهای جادویی فتوشاپ

“ابزارهای جادویی فتوشاپ” یکی از سرفصل‌های مهم در دوره آموزش فتوشاپ است. در این سرفصل، با ابزارهای قدرتمند و جادویی فتوشاپ آشنا می‌شوید که به شما امکان می‌دهند تغییراتی خیره‌کننده و غیرقابل تصور را روی تصاویر اعمال کنید. در این سرفصل، ابزارهایی مانند Clone Stamp، Healing Brush، Patch Tool، Content-Aware Fill، Puppet Warp و دیگر ابزارهای جادویی را آموزش می‌دهیم. هر ابزار دارای ویژگی‌ها و کاربردهای منحصر به فردی است که به شما امکان می‌دهد تصاویر را به صورت دقیق و حرفه‌ای ویرایش کنید. با استفاده از ابزارهای جادویی فتوشاپ، می‌توانید تصاویر را بهبود دهید، عناصر مزاحم را حذف کنید، ترکیبات جدید ایجاد کنید و اثرات و جلوه‌های خیره‌کننده‌تری به تصاویر ببخشید. با اتقان ابزارهای جادویی فتوشاپ، می‌توانید تغییرات حرفه‌ای و هنرمندانه‌تری را روی تصاویر خود اعمال کنید.

معرفی فیلترها در فتوشاپ

“معرفی فیلترها در فتوشاپ” در این سرفصل، با مفهوم و کاربرد فیلترها در فتوشاپ آشنا می‌شوید و توضیحات جامعی درباره فیلتر گالری (Filter Gallery) دریافت می‌کنید. ابتدا معرفی مقدماتی فیلترها شامل فیلترهای تنظیم رنگ، تنظیم نور، تنظیم حادثه و ابزارهای اسپیشال را آموزش می‌دهیم. سپس به توضیحات کاملی درباره فیلتر گالری (Filter Gallery) می‌پردازیم که این ابزار به شما امکان می‌دهد تنظیمات و افکت‌های مختلف را بر روی تصاویر اعمال کنید. با استفاده از فیلتر گالری، شما می‌توانید با گزینه‌ها و تنظیمات مختلف، تصاویر را به طور خلاقانه و منحصر به فرد ویرایش کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد تا با تنظیمات رنگ، نور، حادثه و جلوه‌های ویژه دیگر، تصاویر را به سبک‌ها و طرح‌های متنوعی تغییر دهید. با استفاده از فیلتر گالری و اتقان تنظیمات آن، شما می‌توانید به تصاویر خود ابزارهای خلاقانه و قدرتمندی اضافه کنید و نتایج بسیار جذاب و حرفه‌ای را به دست آورید.

جمع بندی دوره

“جمع بندی دوره” در این سرفصل، به طور خلاصه به جمع بندی کلی دوره آموزشی فتوشاپ می‌پردازیم. در طول این دوره، شما با مفاهیم، اصول و تکنیک‌های اساسی فتوشاپ آشنا شدید. از مبانی گرافیک رایانه‌ای و معرفی محیط فتوشاپ تا آشنایی با لایه‌ها، فیلترها، ابزارهای جادویی و سایر موارد، همه این موارد را در طول دوره یاد گرفتید. همچنین، با تمرین‌ها و پروژه‌های عملی، مهارت‌های خود را تقویت کرده و قدرت خلاقیت و حرفه‌ایتان را در فتوشاپ بهبود دادید. در نهایت، شما آماده استفاده از فتوشاپ به صورت مسلط و خلاقانه خواهید بود و قادر خواهید بود تصاویر خود را به صورت حرفه‌ای و جذاب ویرایش و طراحی کنید. به عنوان یک خلاصه، دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح مبتدی شما را از مبتدی راهنمایی کرده و به شما ابزارها و دانش لازم را برای ایجاد آثار خلاقانه و متمایز در دنیای فتوشاپ ارائه داده است.

سر فصل دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح حرفه‌ای

مقدمه

به عنوان فصل مقدمه دوره "سمی فتوشاپ سطح حرفه‌ای"، ما خوش آمد می‌گوییم و شما را به این سفر جذاب در دنیای طراحی گرافیک و ویرایش تصاویر با استفاده از یکی از قدرتمندترین ابزارهای موجود، یعنی نرم‌افزار فتوشاپ، دعوت می‌کنیم. این دوره آموزشی به شما امکان می‌دهد تا از مبتدی به حرفه‌ای در دنیای گرافیک و طراحی دیجیتال پیشرفته شوید. ما با شما به تدریج به مطالب پیشرفته‌تری در زمینه تصاویر دیجیتال، اصلاح رنگ، کانال‌های رنگی، فیلترها، ماکت‌ها، تصاویر متحرک، پرسپکتیو، اکشن‌ها و تکنیک‌های دیگر می‌پردازیم. با اتمام این دوره، شما دیگر یک تازه‌وارد در دنیای گرافیک نخواهید بود. به دلیل رویکرد کاربردی و تمرینی این دوره، شما توانسته‌اید مهارت‌های عملی لازم برای طراحی و ویرایش تصاویر را به دست آورید. پس با دست به کار شدن در این نرم‌افزار قدرتمند، توانایی‌های خود را به نقطه‌ای بی‌محدود برسانید.

نکات پیشرفته در حین کار با فتوشاپ

فصل "نکات پیشرفته در حین کار با فتوشاپ" این دوره به شما مفاهیم و ابزارهای پیچیده‌تری در فتوشاپ را آموزش می‌دهد. در این فصل، شما با مواردی مانند استفاده از تصاویر دیجیتال با عمق رنگ 8 بیت و 16 بیت، استفاده از Smart Guides برای تنظیم دقیق المان‌ها، اطلاعات جزئی‌تر در مورد Blending Options، مفاهیم canvas برای کار با تصاویر، ایجاد و پیش نمایش پترن‌ها (Patterns)، استفاده از ماسک‌های برداری (Vector Masks) برای انتخاب دقیق، تغییر اندازه هوشمند لایه‌ها با Content-Aware Scale، ابزار Puppet Warp برای تغییر موقعیت عناصر در تصاویر، مراحل پیشرفته در مورد لایه‌ها از جمله ترکیب و ادغام لایه‌ها، اتوماسیون تغییر چهره در تصاویر (Auto Blending)، استفاده از خطوط کش (Rule)، و راه‌های متعدد خروجی‌گیری از چند لایه به صورت فایل مجزا آشنا می‌شوید. این فصل به شما این امکان را می‌دهد تا به یک سطح پیشرفته‌تر در کار با فتوشاپ دست یابید و از تکنیک‌های پیشرفته برای ویرایش و طراحی تصاویر بهره‌برید.

انتخاب های هوشمندانه در فتوشاپ

در این فصل به شما نحوه استفاده از ابزارها و تکنیک‌های انتخاب پیشرفته در فتوشاپ را آموزش داده می‌شود. در این فصل، شما با موارد و راه‌هایی برای ایجاد و مدیریت انتخاب‌های هوشمندانه با فتوشاپ آشنا می‌شوید. این فصل به شما امکان می‌دهد تا انتخاب‌های دقیق‌تری را در تصاویر ایجاد کرده و به شکل هوشمندانه‌تری با لایه‌ها و عناصر تصویر کار کنید، که این امر در ویرایش و ترکیب تصاویر بسیار مفید است.

کار با قلم مو (Brush) پیشرفته در فتوشاپ

در این فصل به شما نکات و تکنیک‌های پیشرفته برای استفاده از ابزار قلم مو (Brush) در فتوشاپ آموزش داده می‌شود. در این فصل، شما با مواردی مانند تنظیمات پیشرفته برای قلم مو، کار با انواع مختلف براش‌ها و پن‌ها، تکنیک‌های رنگ‌آمیزی و رسم با دقت بالا، نحوه سفارشی‌سازی و ذخیره‌ی براش‌ها، و ایجاد افکت‌ها و نقش‌های خلاقانه با استفاده از قلم مو آشنا می‌شوید. این فصل به شما امکان می‌دهد تا در طراحی‌ها و ویرایش‌های خود از قلم مو به شکلی حرفه‌ای‌تر و خلاقانه‌تر استفاده کنید و افکت‌ها و جزئیات بیشتری به تصاویر اضافه کنید. شایان ذکرست اعلام کنم که همین فصل تسط گروه های آموزشی دیگر به صورت یک دوره اختصاصی به فروش می رسد. شایان ذکر است که همین فصل توسط گروه‌های آموزشی دیگر به عنوان یک دوره مستقل و با هزینه مجزا در دسترس می‌باشد. زمان این فصل حدودا 3:30 ساعت می باشد.

اصلاحات پیشرفته رنگی در فتوشاپ

در این فصل به اصول و تکنیک‌های اصلاحات پیشرفته رنگی در فتوشاپ خواهیم پرداخت. این قسمت از دوره به شما کمک می‌کند تا تصاویر خود را بهبود دهید و جلب نظر کننده‌تر کنید. در این فصل، شما با مواردی همچون تنظیم تناوب رنگی، تغییر رنگ‌های خاص، و کار با کنتراست و سطح نوری آشنا می‌شوید. همچنین تکنیک‌هایی را برای ایجاد جلد نرم‌تر و پوست صاف‌تر در تصاویر فتوشاپی خواهید آموخت. این فصل برای عکاسان حرفه‌ای و همچنین افرادی که علاقه به بهبود تصاویر خود دارند، بسیار مفید است. زمان این فصل حدودا 3:30 ساعت می باشد.

کانال های رنگی پیشرفته در فتوشاپ

در این فصل، به مفاهیم و کاربردهای پیشرفته کانال‌های رنگی در فتوشاپ خواهیم پرداخت. کانال‌های رنگی ابزارهای قدرتمندی هستند که به شما اجازه می‌دهند تا رنگ‌های تصاویر را با دقت بیشتری کنترل کنید. در این فصل، شما خواهید آموخت که چگونه با استفاده از کانال‌های رنگی، تصاویر را تا حداکثر تنظیم کنید، افکت‌های جالبی بسازید و به تصاویر عمق و زیبایی اضافه کنید. از جمله موضوعات مورد بررسی در این فصل می‌توان به ترکیب و تفکیک کانال‌های رنگی، کار با ماسک‌های کانال و تکنیک‌های تصویری پیشرفته اشاره کرد. این فصل برای عکاسان و طراحان حرفه‌ای و هر کسی که به بهبود و تنظیم دقیق رنگ‌ها در تصاویر علاقه‌مند است، بسیار ارزشمند خواهد بود.

فیلتر Camera Raw (کمرا راو) در فتوشاپ

در این فصل، به معرفی و استفاده از فیلتر Camera Raw (کمرا راو) در فتوشاپ خواهیم پرداخت. Camera Raw یک ابزار قدرتمند برای ویرایش و پردازش تصاویر RAW می‌باشد که به شما امکان کنترل کامل بر روی پارامترهای تصویری را می‌دهد. این فصل به شما نشان می‌دهد که چگونه از Camera Raw برای بهبود کیفیت تصاویر، تنظیم رنگ‌ها، کاهش نویز و ایجاد تغییرات غیراز فتوشاپ استفاده کنید. همچنین نکات و تکنیک‌هایی برای بهره‌گیری بهینه از این ابزار مهم را نیز خواهید آموخت. این فصل مناسب برای عکاسان و هنرمندان تصویری است که می‌خواهند تصاویر خود را با دقت بیشتری و با کیفیت بهتری ویرایش کنند. شایان ذکر است که همین فصل توسط گروه‌های آموزشی دیگر به عنوان یک دوره مستقل و با هزینه مجزا در دسترس می‌باشد.

فیلترها در فتوشاپ

در این فصل به معرفی و استفاده از فیلترها در فتوشاپ می‌پردازیم. فیلترها ابزارهای قدرتمندی هستند که به شما امکان تغییر و تبدیل تصاویر را می‌دهند. ما در این فصل به نحوه استفاده از انواع مختلف فیلترها، از جمله فیلترهای اصلاح تصویر، افکت‌های ویژه، و ترکیب فیلترها برای ایجاد تصاویر منحصر به فرد می‌پردازیم. همچنین نکات و ترفندهایی را به اشتراک می‌گذاریم تا به شما کمک کنیم تا از این ابزارها بهره‌وری بیشتری کسب کنید و تصاویر خلاقانه‌تری ایجاد کنید. این فصل مناسب برای هنرمندان و طراحان تصویری است که می‌خواهند تصاویر خود را به سطح بالاتری از ابتکار و خلاقیت برسانند. در این فصل کل فیلترهای فتوشاپ به صورت تک تک همراه مثال توضیح مرتبط آمده است.

ساخت ماکت (Mockup) در فتوشاپ

در این فصل، ما به یادگیری نحوه ساخت ماکت‌ها (Mockup) در فتوشاپ خواهیم پرداخت. ماکت‌ها ابزارهای مفیدی هستند که به طراحان و تبلیغات‌کنندگان اجازه می‌دهند تا طرح‌ها و محصولات خود را به صورت واقعی‌تری به نمایش بگذارند. ما در این فصل به شما نشان می‌دهیم که چگونه با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های مختلف در فتوشاپ، ماکت‌هایی زیبا و حرفه‌ای ایجاد کنید. همچنین نکاتی در مورد استفاده بهینه از ماکت‌ها برای ارتقاء طراحی‌های خود ارائه خواهیم داد. این فصل به طراحان گرافیکی، طراحان وب، و هر کسی که به بهبود ظاهر طراحی‌های خود علاقه دارد، توصیه می‌شود.

ساخت تصاویر متحرک در فتوشاپ

در این فصل، ما به شما نحوه ساخت تصاویر متحرک در فتوشاپ را آموزش می‌دهیم. تصاویر متحرک یک ابزار قدرتمند برای ایجاد جلبکننده‌تر کردن طراحی‌ها و پروژه‌های شما هستند. ما در این فصل به شما نشان می‌دهیم که چگونه با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های مختلف در فتوشاپ، تصاویر متحرک زیبا و جذاب ایجاد کنید. همچنین نکاتی در مورد بهینه‌سازی و ذخیره تصاویر متحرک برای وب و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاریم. این فصل به همه کسانی که به طراحی تصاویر متحرک علاقه دارند، توصیه می‌شود و برای ایجاد محتوای جذاب در وب‌سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی، و کارهای تبلیغاتی بسیار مفید است.

کار با پرسپکتیو (Perspective) در فتوشاپ

در این فصل، ما به شما نحوه کار با پرسپکتیو در فتوشاپ را آموزش می‌دهیم. پرسپکتیو یکی از مهم‌ترین عناصر در طراحی و ویرایش تصاویر است که به شما این امکان را می‌دهد تا تصاویر و اشیاء خود را با دقت بیشتری تنظیم و تطابق دهید. در این فصل، شما یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های مختلف در فتوشاپ، تغییرات پرسپکتیو را اعمال کنید تا تصاویر شما به شکلی واقع‌گرایانه‌تر و جذاب‌تر نمایش داده شوند. این مفاهیم برای طراحان گرافیک، عکاسان، و افرادی که با تصاویر کار می‌کنند، بسیار اساسی هستند. این فصل برای اولین بار به صورت یک سرفصل مستقل در بین دوره‌های آموزش فتوشاپ به زبان فارسی ارائه گردیده است.

کار با اکشن ها (Action) در فتوشاپ

در فصل 12 این دوره آموزشی، به یادگیری و استفاده از اکشن‌ها در نرم‌افزار فتوشاپ پرداخته می‌شود. اکشن‌ها مجموعه‌ای از دستورات و تنظیماتی هستند که به توانایی اجرای خودکار دستورات مختلف بر روی تصاویر کمک می‌کنند. در این فصل، شما یاد می‌گیرید که چگونه اکشن‌ها را ایجاد کرده و انجام داده و چگونه می‌توانند به بهبود کارهای روزمره ویرایش تصاویر شما کمک کنند. همچنین، از نکات پیشرفته مربوط به اکشن‌ها نیز به شما آموزش داده خواهد شد تا بتوانید بهره‌ورتر از این ابزار قدرتمند در کار با فتوشاپ باشید.

اتاق کنترل عملیات های اتوماتیک در فتوشاپ

در این فصل، به مفاهیم و ابزارهای مرتبط با اتاق کنترل (Operations Center) عملیات‌های اتوماتیک در فتوشاپ خواهیم پرداخت. اتاق کنترل یک قسمت بسیار کارآمد از فتوشاپ است که به شما اجازه می‌دهد عملیات‌های تکراری و اتوماتیکی را بر روی تصاویر اجرا کنید. در این فصل، شما یاد می‌گیرید که چگونه عملیات‌های مختلفی مانند تنظیم سایز تصاویر، تبدیل فرمت‌ها، تغییر نورپردازی و... را با استفاده از ابزارها و تنظیمات اتاق کنترل انجام دهید. همچنین، مزایای این ابزار در بهبود کارهای روزمره ویرایش تصاویر شما را خواهید دید و نکاتی برای بهره‌گیری بهتر از این امکان قدرتمند در کار با فتوشاپ خواهید آموخت.

کار با پنل های مخفی در فتوشاپ

فصل 14 این دوره به مبحث کار با پنل‌های مخفی در فتوشاپ اختصاص دارد. در این فصل، شما با اهمیت و کاربردهای پنل‌های مخفی در فتوشاپ آشنا می‌شوید. پنل‌های مخفی ابزارهای مفیدی برای کار با لایه‌ها، رنگ‌ها، فیلترها و افکت‌ها در فتوشاپ هستند که برای افزایش بهره‌وری و کارایی در ویرایش تصاویر بسیار حیاتی هستند. در این فصل، شما نحوه نمایش و مخفی کردن پنل‌ها، تنظیمات مربوط به آنها، و استفاده از آنها در کارهای ویرایش تصاویر را خواهید آموخت. همچنین، نکات و ترفندهایی که به شما کمک می‌کنند که با استفاده از پنل‌های مخفی بهترین نتیجه را در ویرایش تصاویر حاصل کنید، در این فصل آموزش داده می‌شوند.

فضای سه بعدی در فتوشاپ

فصل 15 این دوره به مبحث فضای سه بعدی در فتوشاپ اختصاص دارد. در این فصل، شما با مفاهیم و تکنیک‌های مرتبط با ایجاد و ویرایش تصاویر سه بعدی در فتوشاپ آشنا می‌شوید. فضای سه بعدی در فتوشاپ به شما امکان می‌دهد تا تصاویر سه بعدی را ایجاد و ویرایش کنید، افکت‌های واقع‌گرایانه اعمال کنید و تجربه جذابی در ایجاد تصاویر سه بعدی داشته باشید. در این فصل، شما با ابزارها و تکنیک‌های مرتبط با کار در فضای سه بعدی آشنا می‌شوید. همچنین، نکات و ترفندهایی که به شما کمک می‌کنند تا بهترین نتیجه را در کار با تصاویر سه بعدی در فتوشاپ به دست آورید، در این فصل آموزش داده می‌شوند.

کلیدهای میانبر در فتوشاپ

فصل کلیدهای میانبر در فتوشاپ به شما آموزش می‌دهد که چگونه با استفاده از میانبرهای صفحه کلیدی، کارهای مختلف را در فتوشاپ با سرعت و کارایی بیشتری انجام دهید. این فصل به شما لیستی از کلیدهای میانبر مهم در فتوشاپ ارائه می‌دهد و نشان می‌دهد چگونه می‌توانید از آنها بهره‌برداری کنید. کلیدهای میانبر یک ابزار قدرتمند در فتوشاپ هستند که به شما امکان کارآیی سریعتر و بهتر با این نرم‌افزار را می‌دهند. این فصل به شما نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از کلیدهای میانبر، فرآیندهایی مانند ایجاد لایه‌ها، تغییر اندازه و مقیاس تصاویر، انجام عملیات‌های مختلف و بسیاری از اقدامات دیگر را با سرعت بیشتری انجام دهید. این آموزش به شما امکان می‌دهد تا به عنوان یک کاربر حرفه‌ای فتوشاپ، از این ابزار قدرتمند بهره‌برداری کنید و کارهای خود را بهبود ببخشید.

تکنیک های پیشرفته در فتوشاپ

فصل 17 با عنوان "تکنیک های پیشرفته" در دوره آموزش فتوشاپ یک منبع شناور است که به صورت دوره‌ای تکنیک‌های پیشرفته و جدید در فتوشاپ را ارائه می‌دهد. هر چند وقت یکبار، یک تکنیک پیشرفته جدید به این فصل اضافه می‌شود تا شما را در جریان آخرین تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های مرتبط با فتوشاپ نگه دارد. این فصل به شما این امکان را می‌دهد تا به عنوان یک طراح و ویرایشگر عکس، با تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر و ابزارهای جدید در فتوشاپ آشنا شوید و از آنها بهره‌برداری کنید.

جمع بندی دوره

فصل آخر این دوره به عنوان خاتمه‌ای برای مسیر آموزشی شما در فتوشاپ ارائه شده است. در این فصل، شما می‌توانید مروری کلی بر کلیات و مفاهیمی که در دوره آموخته‌اید داشته باشید. همچنین، این فصل فرصتی است تا از مهارت‌ها و دانش خود بهره‌برداری کنید و اطمینان حاصل کنید که آماده‌اید برای استفاده عملی و حرفه‌ای از نرم‌افزار فتوشاپ. این دوره برای شما پلی برای شروع یا ارتقاء حرفه‌ای در زمینه فتوشاپ فراهم کرده است و امیدواریم که توانسته باشیم نیازهای آموزشی شما را به خوبی برآورده کنیم.

ویدئو های نمونه از آموزش فتوشاپ سطح مبتدی و حرفه ای:

اگر از این دوره استفاده نکنم چه می‌شود؟

کاهش توانایی‌های ابتدایی

عدم استفاده از دوره آموزش سمی فتوشاپ ممکن است باعث شود تا نتوانید از توانایی‌های ابتدایی فتوشاپ بهره‌برداری کنید و در کارهای ساده نیز به درستی عمل کنید.

اشتباهات و تلف وقت

بدون دسترسی به آموزش‌های منظم، ممکن است در انجام کارها اشتباهاتی مرتبط با فتوشاپ انجام دهید که موجب تلف وقت و انرژی می‌شود.

محدودیت در قابلیت‌های پیشرفته

عدم استفاده از دوره آموزش سمی فتوشاپ ممکن است باعث شود که از قابلیت‌های پیشرفته‌تر فتوشاپ به طور کامل استفاده نکنید و به توانایی‌های محدودی محدود شوید.

نداشتن روش‌های بهینه کار

با عدم آشنایی با دوره آموزش سمی فتوشاپ، ممکن است روش‌های بهینه کار با فتوشاپ را ندانید و در اجرای کارها زمان و انرژی بیشتری صرف کنید.

از دست دادن فرصت‌های شغلی

در عصر دیجیتال، مسلط بودن به فتوشاپ به عنوان یک مهارت مهم در صنعت طراحی و گرافیک است. عدم استفاده از دوره آموزش سمی فتوشاپ ممکن است باعث از دست دادن فرصت‌های شغلی مهم و موقعیت‌های حرفه‌ای شود.

محدودیت در انتقال دانش

عدم شرکت در دوره آموزش سمی فتوشاپ ممکن است باعث شود که نتوانید دانش و تجربیات خود را به دیگران منتقل کنید و در صورت نیاز به آموزش دیگران مشکل داشته باشید.

نیاز به تلاش بیشتر برای یادگیری

عدم دسترسی به منابع آموزشی ساختارمند، باعث می‌شود که شما برای یادگیری و بهبود مهارت‌های خود تلاش بیشتری کنید و ممکن است زمان بیشتری صرف یادگیری و تجربه کنید.

عدم به‌روزرسانی با تکنولوژی

دنیای فتوشاپ و گرافیک به سرعت در حال تغییر و به‌روزرسانی است. عدم استفاده از دوره آموزش سمی فتوشاپ ممکن است باعث نبودن شما در جریان آخرین تکنیک‌ها و ابزارهای جدید شود.

عدم استفاده از قابلیت‌های پنهان

فتوشاپ دارای قابلیت‌های پنهان و پیچیده‌ای است که ممکن است بدون آموزش کامل به آن‌ها دسترسی نداشته باشید و از امکانات مهم آن بهره‌برداری نکنید.

از دست دادن خلاقیت و نوآوری

آشنایی با فتوشاپ و تسلط بر آن می‌تواند به شما امکان مهارت‌های خلاقانه و نوآوری را در ویرایش و طراحی تصاویر بدهد. عدم استفاده از دوره آموزش سمی فتوشاپ ممکن است باعث از دست دادن این قابلیت‌ها شود.

نگاهی به دوره آموزش سمی فتوشاپ
مدرس
حسین فتوت خواه
مخاطب
علاقه مندان به طراحی گرافیک، فریلنسری، طراحی وب و اپلیکیشن، هنر عکاسی
نوع ارائه
مشاهده فایل های ویدیویی با کیفیت در پلیر مخصوص
تعداد جلسات
150 +162 = 312 جلسه
کل زمان آموزش
20 ساعت 26 دقیقه + 29 ساعت 22 دقیقه = 49 ساعت 48 دقیقه
فیلم ارائه می‌شود؟
بله. به‌صورت فیلم محافظت‌شده
قابل مشاهده
در یک کامپیوتر و یک موبایل اندرویدی

مدرس دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح مقدماتی کیست؟

حسین فتوت خواه

حسین فتوت خواه، مشاور و مجری طراحی و تبلیغات بیش از ۱۰۰ کسب‌و‌کار در ایران

 • طراح ارشد وب و گرافیک از سال ۱۳۸۳
 • عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران
 • مؤلف کتاب ” 209 واژه خیلی ضروری در طراحی وب و گرافیک “
 • سخنران سمینار تنظیم نور و رنگ حرفه ای
 • سخنران سمینار تکنیک های مدرن اصلاح پرتره
 • طراح برگزیده مجله BAK ترکیه
 • تجربه همکاری با آتلیه‌های معتبر از کشورهای انگلستان، پرتغال و ترکیه
 • مجری تبلیغات شرکت های معتبر کشور امارات
 • مجری تبلیغات شرکت های معتبر شهر اربیل در شمال کشور عراق
 • مدرس دوره های طراحی گرافیک و وب در آموزشگاه های معتبر
 • کارشناس برنامه شب آفتابی رادیو اقتصاد
 • نویسنده مقالات آموزشی فتوشاپ در ماهنامه رایانه هزاره
 • موسس گروه دیجیتال مارکتینگ اکسیر
 • مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت پارس ایراکام
 • طراح ارشد گرافیک و وب شرکت سامانه های عصر تمدن (ساعت)

پاسخ به سوالات متداول کاربران

خیر این دوره برای تازه کاران مناسب نیست، زیرا این دوره به طور ویژه برای کسانی که با محیط و ابزار فتوشاپ کار کرده اند، مناسب است. محتوای آموزشی این دوره از ادامه آموزش سمی فتوشاپ سطح مبتدی شروع می‌شود و به تدریج به مباحث پیشرفته‌تر پی می‌برد. اگر تا به حال با فتوشاپ کار نکرده‌اید یا تجربه کمی دارید، این دوره به شما کمک نمی‌کند و توصیه می کنم از دوره فتوشاپ سمی سطح مبتدی یا دوره جامع آموزش سمی فتوشاپ استفاده کنید.

بله، این دوره برای طراحان حرفه‌ای نیز مفید است. اگرچه مباحث مقدماتی نیز در دوره مورد بحث قرار می‌گیرند، اما مفاهیم و تکنیک‌های پیشرفته‌تر نیز مورد آموزش قرار می‌گیرند که می‌تواند به طراحان حرفه‌ای کمک کند مهارت‌های خود را تقویت کرده و تجربه جدیدی در استفاده از فتوشاپ پیدا کنند.
اتفاقا در فصل 17 که فصلی شناور هست، هر چند وقت یکبار یک تکنیک پیشرفته در داخل آن قرار می گیرد که مناسب طراحان حرفه ای هست.

مدت زمان ویدیوهای ضبط شده تقریباً 30 ساعت است. با این حال، با در نظر گرفتن 17 فصل داخلی این دوره، به شما پیشنهاد می‌شود که حدود 17 هفته را برای تماشا ویدیوها به همراه تمرین‌ها با حوصله اختصاص دهید و همچنین 9 هفته را برای آموزش به صورت فشرده طی کنید تا به صورت متمرکز به یادگیری بپردازید.

بله، در این دوره به صورت ترکیبی مواد آموزشی تئوریک و عملی ارائه می‌شود. ما در این دوره به شیوه‌ای ترکیبی از توضیح مفاهیم تئوری و تمرین‌های عملی پرداخته‌ایم تا شما بتوانید بهترین بهره را از یادگیری خود ببرید و مفاهیم را به صورت عملی و کاربردی درک کنید. این ترکیب به شما کمک می‌کند تا علاوه بر درک عمیق از اصول، توانایی عملی در استفاده از ابزارها و تکنیک‌های فتوشاپ را نیز پیدا کنید.

البته این را باید اضافه کنیم که دوره آموزش سمی فتوشاپ سطح حرفه‌ای نسبت به سطح مبتدی بیشتر عملی هست.

این دوره به صورت ضبط شده در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید ویدیوهای آموزشی را در هر زمانی که به شما مناسب است تماشا کنید و به تمرین‌ها و مطالب آموزشی پیش بروید. این امکان به شما می‌دهد که با توجه به برنامه‌ی شخصی خود و در زمان‌هایی که برای شما مناسب است، به یادگیری مطالب بپردازید.

 

بله، در این دوره پشتیبانی فنی وجود دارد. شما می‌توانید با سوالات و مشکلات خود در طول دوره به تیم پشتیبانی ما مراجعه کنید. تیم پشتیبانی ما آماده است تا به شما در هر مرحله‌ای از یادگیری کمک کند و به سوالات شما پاسخ دهد تا تجربه‌ی یادگیری شما بهتر و موثرتر باشد.

بله، اگر دوره را به طور کامل پیش بروید و در آزمون‌های منظمی که تعیین می‌شود، شرکت کنید و امتیاز قبولی را کسب کنید، ما به شما یک گواهی شرکت در دوره “لرنینگ24” را به صورت پستی ارسال خواهیم کرد. این گواهی می‌تواند شاهدی ارزشمند برای تکمیل دوره و تلاش‌های شما در یادگیری فتوشاپ باشد.

شما می‌توانید این دوره را در زمانی که برای شما مناسب است مشاهده کنید. تمام محتوای آموزشی، ویدیوها و تمرین‌ها به صورت ضبط شده در دسترس قرار دارند و شما می‌توانید به آنها در هر زمانی دسترسی داشته باشید. این اجازه به شما می‌دهد تا با توجه به برنامه‌ی خود و در زمانهایی که بهترین استفاده را می‌توانید داشته باشید، به یادگیری بپردازید.

بله، پس از خرید دوره، شما دسترسی نامحدود به محتوای آموزشی خواهید داشت. شما می‌توانید به ویدیوها، تمرین‌ها و مطالب دوره به مدت زمان نامحدودی دسترسی داشته باشید و آنها را در زمان‌ها و شرایطی که برای شما مناسب است مشاهده و مطالعه کنید. این اجازه به شما می‌دهد تا به تسلط بر مهارت‌ها و مطالب آموزشی دوره برسید و با تکرار و تمرین بهترین نتیجه را بگیرید.

بله، این دوره مبتنی بر آخرین نسخه از نرم افزار فتوشاپ (Photoshop) تدریس می‌شود. ما سعی کرده‌ایم تا به‌روزترین ویژگی‌ها و ابزارهای فتوشاپ را در این دوره جاری کنیم تا شما به بهترین شکل از این نرم افزار پرطرفدار بهره ببرید.
نکته قابل توجه اینکه با توجه به تغییرات آخرین نسخه فتوشاپ، ویدیوهای آپدیت به دوره اضافه می گردد.

پرداخت آنلاین با کارت های بانکی: شما می‌توانید از کارت های بانکی خود برای پرداخت آنلاین استفاده کنید. این روش پرداخت سریع و راحت است.

 

برای استفاده از پشتیبانی در مورد سؤالات و مشکلات خود می‌توانید به روش‌های زیر اقدام کنید:

پلتفرم یا سایت دوره: بیشتر پلتفرم‌ها دارای قسمتی برای پشتیبانی و ارتباط با تیم آموزشی یا مدرس دوره هستند. شما می‌توانید از این بخش برای پرسش سؤالات خود و درخواست راهنمایی استفاده کنید.

ایمیل یا تماس تلفنی: اگر اطلاعات تماس با تیم آموزشی یا مدرس دوره در دسترس است، می‌توانید به آنها ایمیل بزنید یا با آنها تماس تلفنی برقرار کنید تا سؤالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

گروه‌های مرتبط: در برخی موارد، گروه‌های مرتبط که اعضا می‌توانند سؤالات خود را در آنجا مطرح کنند و از تجربیات دیگران نیز بهره‌برداری کنند.

منابع آموزشی: قبل از تماس با پشتیبانی، بهتر است منابع آموزشی موجود را به دقت مطالعه کنید. ممکن است سؤالات شما در محتوای آموزشی پاسخ داده شده باشند.

این دوره به صورت تک‌بار و یکباره ارائه می‌شود، به این معنی که شما می‌توانید دوره را خریداری کنید و به تمام محتواها و ماژول‌های آموزشی دسترسی داشته باشید. این به شما امکان می‌دهدتا هر زمانی که برای یادگیری و مطالعه مناسب می‌دانید، به محتواها دسترسی پیدا کنید.

بله، در اکثر فصلهای آموزشی فتوشاپ، تمرین‌ها و پروژه‌های عملی به منظور تقویت مهارت‌های شما و اجرای عملی مفاهیم آموخته شده در دوره، وجود دارند. این تمرین‌ها و پروژه‌ها به شما اجازه می‌دهند تا به صورت عملی با ابزارها و تکنیک‌های فتوشاپ آشنا شوید و توانایی‌های خود را بهبود ببخشید. همچنین، این تمرین‌ها معمولاً بازخورد و راهنمایی از طریق پلتفرم آموزشی فراهم می‌کنند که به شما کمک می‌کند بهبود یافته و به سطح بالاتری از مهارت‌های خود دست یابید.

 

بله، بیشتر دوره‌های آموزشی لرنینگ24 در طول زمان به روزرسانی می‌شوند تا با تغییرات و به‌روزرسانی‌های جدید نرم‌افزارها یا موضوعات آموزشی هماهنگ باشند. این به شما امکان می‌دهد تا به محتوای جدید و به‌روز دسترسی داشته باشید و از آخرین اطلاعات و تکنیک‌ها بهره‌برداری کنید.

البته همان طور که در پرسش های قبلی اشاره شد، در فصل 17 که فصلی شناور هست، هر چند وقت یکبار یک تکنیک پیشرفته در داخل آن قرار می گیرد که مناسب طراحان حرفه ای هست.

بله، به شما ارجاعاتی به منابع اضافی و پیشرفته می دهیم تا بتوانید دانش و مهارت‌های خود را گسترش دهید. این منابع می‌توانند شامل کتاب‌ها، وب‌سایت‌ها، ویدئوها و منابع آموزشی دیگر باشند که به شما در ادامه یادگیری و بهبود مهارت‌هایتان کمک می‌کنند. همچنین، پیشنهاد می‌شود در طول دوره از پرسشنامه‌ها و منابع مرتبط با دوره برای گسترش دانش خود استفاده کنید.

بله، اکثر دوره‌های آموزش سمی فتوشاپ به صورت ساختارمند و مرحله به مرحله طراحی شده‌اند تا به شما کمک کنند به طور سیستماتیک و تدریجی از مبانی تا مهارت‌های پیشرفته‌تر پیش بروید. این ساختارمندی به شما کمک می‌کند تا از مفاهیم پایه‌ای شروع کرده و به تدریج به تکنیک‌ها و ابزارهای پیشرفته‌تر بپردازید. همچنین، این ساختارمندی به شما امکان می‌دهد که در هر مرحله از دوره مطالب را به خوبی فهمیده و به طور کامل تسلط پیدا کنید.

بله، دوره‌های آموزشی پرداختی معمولاً ارزش افزوده‌ای نسبت به آموزش‌های رایگان دارند. این دوره‌ها عموماً تخصصی‌تر و جامع‌تر هستند و به شما اجازه می‌دهند تا به تفصیلترین جزئیات و تکنیک‌های پیچیده‌تر دسترسی داشته باشید. همچنین، دوره‌های پرداختی به شما این امکان را می‌دهند که از تجربه مدرسان حرفه‌ای و کارآزموده بهره‌برداری کنید و در محیطی تعاملی و جامع به یادگیری بپردازید. اگر هدف شما یادگیری جامع و عمیق‌تر فتوشاپ است، دوره‌های پرداختی احتمالاً انتخاب مناسبی خواهند بود.

در دورهای پرداختی بر اساس یک ساختارمندی دقیق و ترتیب مراحلی آموزش فتوشاپ طراحی شده است. این ساختارمندی به شما کمک می‌کند که از مبانی پایه‌ای شروع کرده و به تدریج به تکنیک‌ها و مهارت‌های پیشرفته‌تر پیشروید.

بله، می‌توانید دوره را به عنوان هدیه به دوستان یا خانواده‌تان خریداری کنید. برای این منظور، باید در هنگام خرید در سایت یا پلتفرمی که دوره ارائه می‌شود، از اطلاعات شخص هدیه گیرنده استفاده کنید. این گزینه به شما امکان می‌دهد تا دوره را به ایمیل یا حساب کاربری دیگری استفاده کنند و در اختیار دیگران قرار دهید. این راهکار عالی است تا دوستان و خانواده‌تان را با یک هدیه مفید و آموزنده تحت عنوان دوره آموزشی فتوشاپ خوش‌آمد بگویید.
پیشنهاد می شود بعد از خرید به هیچ وجه با کامپیوتر یا موبایل خود استفاده نکنید تا محدودیت کاربران برای شما به اتمام نرسد، زیرا اگر این مورد انجام شود شما باید یکبار دیگر اکانت تهیه کنید.

بله، در این دوره از متداول‌ترین و به‌روزترین تکنیک‌های فتوشاپ استفاده می‌شود. هدف ما ارائه‌ی به‌روزترین تکنیک‌ها و روش‌های مؤثر در فتوشاپ است تا شما بتوانید با دانش جدید خود به راحتی و با اطمینان بیشتری در طراحی‌های خود پیشرفت کنید. البته همان طور که در پرسش های قبلی اشاره شد، در فصل 17 که فصلی شناور هست، هر چند وقت یکبار یک تکنیک پیشرفته در داخل آن قرار می گیرد که مناسب طراحان حرفه ای هست. بنابراین، شما می‌توانید از این دوره برای بهبود مهارت‌های خود در فتوشاپ و به‌روزرسانی دانش خود استفاده کنید.

نظر دانشجویان دوره

فاطمه گلابیان
فاطمه گلابیان
@fatemehg
بیشتر بخوانید
بهترین دوره آموزشی که در زمینه فتوشاپ تا به حال دیدم همین دوره هست. من شخصا دوره این سایت را به همه دوستانم پیشنهاد دادم.
مهدی رحمانی
مهدی رحمانی
@mehdih
بیشتر بخوانید
خیلی خوشحالم که با دوره آموزشی سایت آشنا شدم. بعد از گذراندن این دوره مهارت کامل را پیدا کردم.
ارژنگ موسوی
ارژنگ موسوی
@arjange
بیشتر بخوانید
بالاترین کیفیت دوره در بین دوره های فتوشاپ همین دوره آموزشی هست که در این سایت قرار داره.
قبلی
بعدی

ثبت درخواست مشاوره

اگر هنوز درباره خرید دوره آموزش سمی فتوشاپ تردید دارید و نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید، من برای شما یک گزینه بسیار مفید دارم. شما می‌توانید با شماره تلفن مستقیم زیر تماس بگیرید تا با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید و سؤالات و تردیدهای خود را مطرح کنید:

درخواست مشاوره تلفنی 09217842861 تماس بگیرید

تیم ما آماده است که به شما در انتخاب مناسب‌ترین دوره برای نیازهایتان کمک کند و پاسخگوی سؤالات شما باشد. با مشاوره تلفنی، می‌توانید درباره جزئیات دوره، محتوا، قیمت، روش‌های پرداخت و هر موضوع دیگری که به ذهنتان خطور می‌کند، صحبت کنید. 

هدف ما این است که شما را در انتخاب درست و مطمئن برای پیشرفت حرفه‌ای خود در فتوشاپ یاری کنیم. پس با اطمینان تماس بگیرید و با یکی از کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ما در انتظار شنیدن از شما هستیم و آماده هستیم تا هر گونه سوال یا تردیدی که دارید را برطرف کنیم.

فرم مشاوره

پر کردن فرم مشاوره

مشاوره تلفنی

982166299646

مشاوره در واتس آپ

09217842861

برای دریافت مشاوره رایگان شرکت در دوره سمی فتوشاپ، فرم زیر را پر نمایید.

توجه کنید که ایمیل و شماره تماس خود را به درستی وارد کنید تا شامل مشاوره شوید.