وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
‎ریال ۱٬۰۰۰٬۰۰۰
شروع کنید

طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ

“مرور کلی دوره”

در این ویدیو شما، پیش نمایش ویدیو آموزشی دوره “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” را که به صورت تصویری و کلی درباره اطلاعات و مباحث این دوره، گردآوری شده است  خواهید دید.

این پیش نمایش، کلیات دوره را از زوایای مختلف به شما در چند دقیقه ارائه خواهد داد. قبل از خرید حتما این ویدیو پیش نمایش را ببینید.

 در این ویدیو سعی شده با بیانی ساده و راحت کلیات دوره آموزشی “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” برای متقاضیان شرح داده شود.

نرم افزارهای آموزشی

سلام

من حسین فتوت خواه

من حسین فتوت خواه، حدودا 14سال تجربه طراحی و پیاده سازی صفحات وب را چه به تنها و چه در قالب گروه دارم. جرقه این دوره از زمانی در من تشکیل شد که دیدم ، خیلی از افرادی که در این بازار مشغول به کار می شوند هر کدام برای خود یک سری استاندارد ها را آورده اند و نظراتی دارند که گاهن درست و گاهن اشتباه هست و از طرف دیگر با توجه به اینکه من خودم در طول این مدت از منابع مختلف استفاده می کردم ، در این فکر افتادم تا با یک تلاش یکباره بتونم برای افراد مختلف در سراسر جهان یک مجموعه آموزشی ایجاد کنم که همه این منابع را بصورت یکباره در یک آموزش ببینند تا بتواند برای تولید یک وب استاندارد دیگر بر سر چندین دوره و خواندن صدها مقاله و نوشته باشد. البته چون من علاوه بر آموزش ها و دوره هایی که دیدم یک امتیاز دیگر را به این مجموعه اضافه کردم و آن چیزی جز تجربه ی بازار کار بود که خود آن یک سری فرمول نانوشته داشت که من تا حدود قابل قبولی به آنها اشراف پیدا کردم که دوست دارم به مخاطبین این دوره بگویم. در انتها رسالت این دوره آموزش طراحی وب استاندارد با ابزارهای بروز دنیا به کلیه افرادی که علاقه مند به این دوره هستند و می خواهند یک طراح وب استاندارد و خلاق باشند، هست و به یکبار و در یک مجموعه آموزشی این اطلاعات را بدست بیاورند.

تفاوت های این دوره

تفاوت های اساسی دوره طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ با سایر دوره های مشابه که تا کنون دیده اید.

1 یکی از اصلی ترین تفاوتهای این دوره جامع و کامل بودن آن هست ، در این دوره آموزشی 6 فصل تئوری و 14 فصل عملی داریم. که این سرفصل آموزشی را شما در هیچ مجموعه ای نمی توانید پیدا کنید.
2 استاندارد بودن این دوره با نرم افزارها و متدهای روز دنیا برای پیاده سازی و اجرای قالب گرافیکی وب جدید.
3 پروژه محور بودن دوره برای ورود به بازار کار و ارائه راه حل های مناسب برای مذاکره با مشتری خود در هنگام دریافت پروژه طراحی وب سایت.
4 استفاده از پشتیبانی مدرس بعد از تحویل دوره آموزشی
5 قابل ارائه بودن این دوره به دو زبان دنیا (فارسی و انگلیسی)

ویژگی ها

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده است که چرا دوره آموزشی “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” برای همه گروههای کاری مرتبط با طراحی و پیاده سازی وب سایت لازم هست ، چون ما در طول این دوره همه موارد را از کلی منابع معتبر و حرفه ای در آورده ایم و در سرفصل خود قرار داده ایم ، تا هم مطالب ما برای افراد مبتدی یا تازه کار جذاب باشد و هم برای آن دسته از کسانی که هم اکنون مشغول فعالیت در این زمینه هستند که تا حالا خیلی سوالات در ذهنشان آمده است که جوابی پیدا نکرده اند و می خواهند با آن جواب ها سطح کاری خود را ارتقاء دهند. پس شما برای یادگیری مطالب این آموزش به هیچ پیشنیازی، نیاز ندارید و تمامی مطالب از ابتدا تا انتها بطور کامل تدریس می گردد.

علاقه مندان طراحی وب سایت حتی صفر کیلومتر

علاقه مندان به طراحی قالب های وب سایت

(حتی صفر کیلومتر)

فریلنسرها

فریلنسرها

طراحان وب مبتدی یا حرفه ای

طراحان وب مبتدی یا حرفه ای

برنامه نویسان وب

برنامه نویسان وب

مهارت ها

بعد از دوره طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ چه مهارت هایی برای بازار کار بدست می آورید؟

شاید از سئوالاتی که هر شخص قبل از هر آموزشی از خود می پرسد این باشد که من در پایان دوره “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ” چه مهارتی را کسب می کنم که در نهایت بتوانم از آن در بازار کار استفاده کنم و درآمدی برای خودم کسب کنم. باید در همین جا به شما  بگویم که این آموزش برای رسیدن شما به کسب درآمد در بازار کار آماده شده و من همراه تیم تولید این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم تا شما را به این هدف برسانیم اما این در صورتی کامل می شود که شما به عنوان دانش آموز این دوره تمامی قسمت ها از صفر تا صد نگاه کنید و برای هر قسمت تمرینات مربوطه را انجام دهید. با توجه به این که مجموعه “طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ ” در مدت 5 الی 6 ماه زمان پیش تولید آن بوده است و در عین حال آموزش آن کاربردی و هیچ نکته ای رو از قلم نینداخته است، رسیدن به این سطح مهارت غیرقابل تصور نیست.

طراحی قالب وب سایت %95
رنگ شناسی %85
ساخت فونت مناسب %85
فتوشاپ برای طراحی وب %95
ایلوستریتور برای طراحی وب %90
ساخت بنر متحرک (بنر Gif) %95
فنون مذاکره با کارفرما %70

آمار کلی

دوره شما به عنوان طراح وب در یک نگاه
ساعات آموزشی پکیج
دقیقه آموزش
0
بخش های مختلف دوره
تعداد بخش ها
0
تعداد فصل های دوره
تعداد فصل ها
0
تعداد دانشجویان دوره آموزش
تعداد دانشجویان
0

کیفیت بصری این دوره

کیفیت و امکانات قابل ارائه دوره "طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ"
دریافت پکیج به صورت فیزیکی و آنلاین

دریافت پکیج به صورت فیزیکی و آنلاین

فیلم برداری در استدیو اختصاصی

فیلم برداری در استدیو اختصاصی

تصویر به دو صورت HD و Full HD

تصویر به دو صورت HD و Full HD

پاسخ به پرسش های شما جهت پشتیبانی دوره

پاسخ به پرسش های شما جهت پشتیبانی دوره

ارائه کلیه کلیدهای به کار رفته به صورت زیرنویس همزمان

ارائه کلیه کلیدهای به کار رفته به صورت زیرنویس همزمان

صدابرداری حرفه ای دوره

صدابرداری حرفه ای دوره

نظرات

نظر دانش آموزانی که دوره "طراحی UI برای وب سایت با استفاده از فتوشاپ" را خریده اند.
این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.