آموزش طراحی پوستر (قسمت هفتم) عنوانی هست که برای این آموزش رایگان بلند در نظر گرفتیم که در پایین توضیحات کلی آن می پردازیم.

توضیح کلی درباره این آموزش بلند

در این ویدیو، ما به شما نحوه طراحی یک پوستر جذاب و جذاب برای معرفی یک جلسه مد و فشن را خواهیم آموخت. 🎨✨ این جلسه مهم و شیک از مد و فشن حرفه‌ای خود را به دیگران معرفی می‌کند و ما قصد داریم با استفاده از ابزارهای فتوشاپ، یک پوستر حرفه‌ای برای این موضوع ایجاد کنیم.

در این پوستر، از ترکیبی زیبا از مستطیل و مربع استفاده کرده‌ایم تا تصویری زیبا و مناسب برای اطلاع‌رسانی به دست آوریم. 🟦🟥 مربع به عنوان پایه و مستطیل به عنوان پس‌زمینه از دو رنگ جذاب، قرمز و مشکی، برای جلب توجه استفاده شده است. این ترکیب رنگی باعث می‌شود که پوستر شما بی‌نظیر و جذاب باشد.

مدت زمان این ویدیو 30 دقیقه و 9 ثانیه است. ⏱️ در این مدت زمان، ما به شما تمام مراحل طراحی این پوستر را به طور دقیق و کامل نشان خواهیم داد، بنابراین با دنبال کردن ما در این ویدیو، می‌توانید مهارت‌های طراحی خود را بهبود ببخشید.

پس بیایید همین حالا شروع کنیم و جلسه طراحی مد و فشن خود را به یک سطح جدید ببریم! 💃🕺👗👠

👋 Hello dear friends!
I’m 🌟 #HosseinFotowatkhah 🌟 from 📚 #Learning24 📚.
In this video, we will teach you how to design an attractive and captivating poster to introduce a fashion and style session. 🎨✨ This session is essential and stylish, presenting your professional expertise in fashion to others. We intend to create a professional poster for this purpose using Photoshop tools.

In this poster, we have used a beautiful combination of rectangles and squares to create a visually appealing and suitable image for communication. 🟦🟥 We’ve used the square as a base and the rectangle as a background, incorporating two eye-catching colors, red and black. This color combination makes your poster unique and enticing.

The duration of this video is 30 minutes and 9 seconds. ⏱️ During this time, we will provide you with a precise and comprehensive demonstration of all the design steps for this poster. By following us in this video, you can enhance your design skills.

So, let’s get started right now and take your fashion design session to a whole new level! 💃🕺👗👠

این شما و این گنج تجربیات ما …

ویدیو آموزشی این مقاله در یوتیوب
آموزش طراحی پوستر (قسمت هفتم)

امیدوارم از این آموزش کوتاه لذت برده باشید.

دانلود فایل های تمرین مرتبط:

Download “فایل تمرین آموزش طراحی پوستر (قسمت هفتم)”

poster-design-007.zip – 1 بار دانلود شده است – 28,63 مگابایت
اشتراک گزاری آموزش لرن 24 در اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *