آموزش دو تکنیک حرفه ای کنتراست عکس تبلیغاتی در نرم افزار فتوشاپ عنوانی هست که برای این آموزش رایگان کوتاه در نظر گرفتیم که در پایین به اهداف و توضیحات کلی آن می پردازیم.

اهداف کلی این آموزش کوتاه

  • بیان کاربرد گزینه Hue/Saturation در Adjustment Layer
  • بیان کاربرد گزینه Vibrance در Adjustment Layer

توضیح کلی درباره این آموزش کوتاه

یکی از مراحل مهم و حائز اهمیت در پردازش عکس بعد از عکاسی تغییرات صحیح بر میزان تضاد بین رنگ های روشن یا تیره می باشد، هر چه اختلاف بین بخش‌های روشن و تیره تصویر بیشتر باشد تصویر اصطلاحاً کنتراست بالاتری دارد. در فتوشاپ شما می توانید با استفاده از این دو تکنیک حرفه ای روشنایی و تاریکی عکس های تبلیغاتی خود را تغییر دهید اما مسئله مهم میزان تاریکی و روشنایی رنگ های استفاده شده در عکس می باشد، با این آموزش رایگان و کوتاه ما دو تکنیک از مهم ترین در تغییر کنتراست در عکس های تبلیغاتی را می خواهیم به شما یاد دهیم، نکته ای که شاید اگر شما در پردازش عکس های گرفته شده خود استفاده کنید می تواند کنتراست استاندارد و مطلوبی به عکس های خود دهید. امیدوارم این تکنیک را برای عکس های رنگی و سیاه و سفید شما به کار ببرید.

این شما و این گنج تجربیات ما …

عکس قبلیعکس نهایی

مراحل اجرای این آموزش کوتاه به صورت متنی

امیدوارم از این آموزش کوتاه لذت برده باشید.

دانلود “فایل تمرین، تکنیک حرفه ای کنتراست عکس تبلیغاتی در نرم افزار فتوشاپ” best-contrast.zip – 0 بار دانلود شده است – 33 مگابایت

اشتراک گزاری آموزش لرن 24 در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *