آموزش رایگان فتوشاپ

آموزش رایگان فتوشاپ خیلی از افراد را به این فکر فرو می برد که چون رایگان است شاید تمام مطالب با جزئیات کامل بیان نشود ، اما باید خدمتتان عرض کنم که “خیر” این گونه نیست! کسی که آموزش رایگان فتوشاپ را برای کاربران خود انتخاب می کند حتما دلایل خود را دارد که اولین و مهم ترین دلیل قطعا آشنایی با کیفیت محصولات آموزشی می باشد . نوعی جلب اعتماد عادلانه چرا که اگر از سطح کیفیت آموزش رایگان فتوشاپ راضی باشید از کاربران وفادار خواهید شد . دلیل دوم ، همان طور که می دانید سایت های آموزشی بسیاری فتوشاپ و سایر مباحث را به قیمت گزاف به فروش می گذارند که به دور از انصاف است وقتی می توان رایگان آموزش داد ، و دلیل سوم این که بسیاری از کاربران برای مثال به طراحی لوگو علاقه مند هستند ، اما به علت عدم آشنایی با مباحث پایه ای فتوشاپ ، می ترسند در این راه قدم بردارد ، پس با یک دوره با کیفیت آموزش رایگان فتوشاپ متوجه می شوند آن قدرها هم سخت نیست و به دنبال هدف اصلی خود می روند.

دوره آموزش رایگان حسین فتوت خواه

ملاک اصلی برای آموزش رایگان فتوشاپ چیست؟

قطعا “سطح کیفیت مطالب آموزشی” پاسخ این سوال خواهد بود و این امر میسر نخواهد شد مگر با پیدا کردن یک مدرس خوب که مطالب را تمام و کمال ، بدون حذف ذره ای از جزئیات به شما بیاموزد . به شما پیشنهاد می کنیم نام “حسین فتوت خواه” را از یاد نبرید ، ایشان با شعار “این شما و این گنج تجربیات ما” برای آموزش رایگان فتوشاپ آماده اند. علاوه بر آن ایشان طی دوره آموزشی همراه شما هستند تا در یک زمان معین بتوانند به تمامی سوالات شما ، پاسخ گو باشند.

ملاک اصلی آموزش رایگان فتوشاپ

مزایای آموزش رایگان فتوشاپ چیست؟

از مزایای آموزش رایگان فتوشاپ این که خلاقیت شما شکوفا می شود . به عبارت دیگر دیدگاه فکری و عملی شما فعال می شود و بیشتر از قبل تشنه یادگیری مطالب جدید تر در باب نرم افزار فتوشاپ خواهید شد. مورد دیگری که می توان به عنوان مزیت آموزش رایگان فتوشاپ نام برد این است که چون کاربر مستقیما با استاد در ارتباط نیست به ناچار باید خود را بیشتر از وقتی در کلاس حضوری شرکت می کند ، به چالش بکشد تا مباحث را به درستی برای خود تفهیم کند . از آن گذشته اصولا آموزش رایگان فتوشاپ یا به صورت ویدئو می باشد یا فایل های پی دی اف ، در چنین حالتی مدرس از بیان مطالب اضافه خودداری می کند و کاربر وقت مفید بیشتری صرف یادگیری خواهد کرد. و از همه مهم تر این که شما می توانید هزینه ای برای یادگیری نرم افزار فتوشاپ در نظر گرفته بودید را صرف امور واجب تری کنید .

مزایای آموزش رایگان فتوشاپ
مزایای آموزش رایگان فتوشاپ

مزایای آموزش رایگان فتوشاپ

دوره های آموزش رایگان فتوشاپ به چه صورت ارائه می شود؟!

قطعا می دانید که فتوشاپ یک نرم افزار کامل ویرایش تصویر است. این نرم افزار قادر است هر عکسی که می خواهید را طبق سلیقه شما ویرایش کند. به همین دلیل است که توسط حرفه ای ها بیشتر از هر نرم افزار گرافیکی دیگری استفاده می شود. پس اگر می خواهید به استفاده از فتوشاپ تسلط پیدا کنید ، دوره های آموزش رایگان فتوشاپ را پیشنهاد می کنیم که اصولا می توانید بصورت آنلاین بگذرانید. در اینجا به 7 دوره متفاوت آموزش فتوشاپ اشاره شده است که می توانید به صورت رایگان این نرم افزار را یاد بگیرید. انتخاب هر کدام به نیاز شما بستگی دارد.

  1. آموزش نرم افزار فتوشاپ برای مبتدیان

در این دوره رایگان نحوه استفاده از نرم افزار فتوشاپ را یاد خواهید گرفت. بخش های این دوره شامل فیلم ها و دستورالعمل های مکتوب است که به شما در درک سریع فتوشاپ کمک می کند. هیچ دانش قبلی انتظار نمی رود.

آموزش رایگان فتوشاپ برای مبتدیان

2.باز هم برای مبتدیان: ویژگی های اصلی نرم افزار فتوشاپ را بیاموزید.

این دوره از آموزش رایگان فتوشاپ برای مبتدیان مطلق است. این کار با باز کردن فتوشاپ و یادگیری ویندوزهای مختلف پنل آغاز می شود. سپس این دوره شامل کار با تصاویر مختلف ، ویرایش عکس ها ، حذف اشیاء اضافی از تصاویر ، اعمال افکت ، کار با vectors ، انتقال و جابجایی و موارد دیگر می باشد.

3.آموزش عملی تئوری های فتوشاپ

این دوره  ویدیویی با کیفیت از آموزش رایگان فتوشاپ شامل فایل های نمونه برای تمرین به همراه مدرس و آموزش متن است. این آموزش یک شروع خوب برای یادگیری بهتر خواهد بود.

آموزش رایگان فتوشاپ

4.آموزش اساسی نرم افزار فتوشاپ

در این دوره به صورت کارآمد نحوه کار با فتوشاپ یاد خواهید گرفت. در واقع مباحث شامل نحوه استفاده از ابزارهای مختلف فتوشاپ و انجام کارهای مشترک را شامل می شود. با ویرایش تصویر به شکلی که کیفیت تصویر آسیب نبیند با استفاده از Smart Objects ، Layer Adjustment، حالت های ترکیبی ، فیلترها و موارد دیگر آشنا می شوید.

 

5.مبتدی تا حرفه ای : راهنمای کامل نرم افزار فتوشاپ

این دوره از آموزش رایگان فتوشاپ برای شروع کار همه چیزهایی را که باید بدانید آموزش می دهد. همچنین ترفندها ، تکنیکها و ویژگیهای پیشرفته ای را تجربه می کند که مهارت شما را به سطح بعدی سوق می دهد.

آموزش رایگان فتوشاپ از مبتدی تا حرفه ای

6.مبانی فتوشاپ

 این دوره از آموزش رایگان فتوشاپ وظایف اساسی و پیشرفته را در بر می گیرد و مقدمه ای عالی برای فتوشاپ است. این دوره شامل فیلم ها و دروس نوشتاری است که به شکل فایل برایتان ارسال می گردد و شما می توانید مباحث را پرینت گرفته تا کار برایتان آسان گردد.

 

7.دوره صعودی فتوشاپ

این کار شما را از یک مبتدی کامل به کسی می برد که راه خود را در اطراف فتوشاپ می داند. در مورد سه پایه فوتوشاپ خواهید آموخت: لایه ها ، selections  و تصحیح رنگ. این دوره به جای اینکه ویژگی های خاص را به شما نشان دهد ، بر ویژگی هایی اشاره می کند که بسیاری از افراد می دانند اما با کارکرد اصلی آنها آشنایی ندارند.

نتیجه گیری :

آموزش رایگان فتوشاپ قطعا اگر آگاهانه باشد و با پرس و جوی قبلی همراه با یک مدرس توانمند ، بسیار نتیجه بخش خواهد بود . اما فراموش نکنید که در این بین تلاش و پشتکار شما نیز تأثیر بسازیی بر نتیجه خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *