آموزش ایجاد 100 رنگ ‌بندی حرفه‌ ایی در نرم افزار فتوشاپ عنوانی هست که برای این آموزش رایگان کوتاه در نظر گرفتیم که در پایین به اهداف و توضیحات کلی آن می پردازیم.

اهداف کلی این آموزش کوتاه

  • بیان کاربرد گزینه Gradient Map در Adjustment Layer
  • بیان کاربرد Blending Soft Light برای تلفیق لایه ها

توضیح کلی درباره این آموزش کوتاه

همیشه انتخاب رنگ در زمان های اضطراری و فوری کاری سخت بوده است، کاربران فتوشاپ همیشه از یکنواخت شدن انتخاب هایشان در رنگ ها می ترسند، امروز در آموزشی کوتاه می خواهیم ساده ترین شیوه برای رفع این ترس و چالش را به شما یاد دهیم و با هم تمرین کنیم. در این آموزش رایگان و البته کوتاه در نرم افزار فتوشاپ به سراغ یکی از رازهای انتخاب حرفه رنگ به صورت تصادفی می رویم و با Tone های مختلف رنگهای ترکیبی خوبی را ایجاد می کنیم. به جرات می توانیم بگوییم که در زمان بسایر کوتاهی شما می توانید بیش از 100 رنگ بندی حرفه ای را بروی عکسی که گرفته اید امتحان و تائید کنید. امیدوارم از این آموزش ویدیویی فارسی که در این رابطه ساخته شده است، کامل استفاده را ببرید.

این شما و این گنج تجربیات ما …

مراحل اجرای این آموزش کوتاه به صورت متنی امیدوارم از این آموزش کوتاه لذت برده باشید. تصویر قبلی تصویر بعدی

دانلود فایل های تمرین مرتبط: 30.1 مگابایت

[wpdm_package template=”link-template-button” id=’4480′]

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram اشتراک گذاری در linkedin اشتراک گذاری در pinterest اشتراک گذاری در google اشتراک گذاری در twitter اشتراک گذاری در whatsapp اشتراک گذاری در email اشتراک گزاری آموزش لرن 24 در اینستاگرام

مقالات مرتبط</h2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *