آموزش طراحی کاور اینستاگرام شماره یک در نرم افزار فتوشاپ عنوانی هست که برای این آموزش رایگان در نظر گرفتیم که در پایین به اهداف و توضیحات کلی آن می پردازیم.

توضیح کلی درباره این آموزش

خیلی از کسانی که دارای اکانت بیزینس یا تجاری اینستاگرام هستند، این دغدغه را دارند که چگونه بتوانند پست های متفاوتی ایجاد کنند تا مخاطبان بیشتر به خود جذب کنند، برای رسیدن به این هدف سعی می کنند با یک طراح ارتباط بگیرند و از توانایی ایشان استفاده کنند، در این سری آموزش ما سعی می کنیم تا با شما به این چالش ورود کنیم و آموزش های لازم و حرفه ای را نمایش دهیم، در واقع شما در این آموزش ها انواع فرم ها و حالت های مختلف مربوط به طراحی کاور پست برای اینستاگرام را از مبتدی تا پیشرفته یاد خواهید گرفت، توی این آموزش که شماره یک هست سعی کردیم تا یک کاور تخفیف مخصوص را همراه عکس و نوشته برای مخاطبان آماده سازیم، در این طرح 50 درصد از عکس و 50 درصد از نوشته استفاده کرده ایم. امیدواریم این آموزش برای شما موثر و مفید باشد .

این شما و این گنج تجربیات ما …

ویدیو آموزشی این مقاله در یوتیوب

مراحل اجرای این آموزش کوتاه به صورت متنی

امیدوارم از این آموزش کوتاه لذت برده باشید.

دانلود فایل های تمرین مرتبط:

دانلود “فایل تمرین آموزش طراحی کاور اینستاگرام شماره یک در نرم افزار فتوشاپ” instagram-cover-design-001.zip – 116 بار دانلود شده است – 106 مگابایت

اشتراک گزاری آموزش لرن 24 در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.