فتوشاپ احتمالا همه کاره ترین برنامه ای است که تا به حال با آن برخورد کرده اید. علاوه بر ویرایش عکس ‌ها، می‌ توانید رابط‌ های وب و اپلیکیشن، تصاویر خارق‌ العاده، و حتی کار با ویدئو و مواد سه بعدی ایجاد کنید. آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان توسط مربیان برتری مانند حسین فتوت خواه انجام می شود.

دو دوره مبتدی و تخصصی نیز با توجه به مهارت شما پیش بینی شده است. در این دوره ها آخرین نسخه تخصصی مورد آموزش قرار می گیرد تا بتوانید از پتانسیل های افزوده شده در نسخه جدید استفاده کنید.

اگر کار با فتوشاپ شروع می کنید و می خواهید از همان ابتدا عادات درست را یاد بگیرید – لحظه ای درنگ نکنید، این مطلب برای شماست.

آموزش فتوشاپ

پایه و اساس کار با گرافیک فتوشاپ

نقطه ضعف بسیاری از آموزش هایی که در وب خواهید یافت این است که هدف آن ها دستیابی به یک اثر خاص است. در دوره‌ ای که ما ایجاد کرده‌ ایم، نه تنها پاسخ‌ هایی به نحوه انجام آن، بلکه مهم ‌تر از همه چرایی پیدا خواهید کرد. با آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان، موضوعاتی مانند تئوری رنگ ها، ویژگی های گرافیک یا درون یابی پیکسلی، مکانیسم هایی را که در زیر ماسک ابزارهای فتوشاپ کار می کنند را درک خواهید کرد که به شما امکان می دهد از آن ها به روش صحیح استفاده کنید.

فرمت های فایل و ابزارهای Bridge  و Camera Raw

همچنین اصول اولیه کار با برنامه های بسیار مفیدی را که با Adobe Photoshop  در دسترس هستند، یاد خواهید گرفت. با Adobe Bridge  با ویژگی های فرمت فایل ها و پیمایش سریع آشنا می شوید و همچنین نحوه کار با تصحیح عکس در Camera RAW  را یاد خواهید گرفت. مزایای برخی از فرمت ها نسبت به سایرین، فشرده سازی و ذخیره فایل ها برای شبکه و همچنین آماده سازی آن ها برای چاپ را توضیح خواهیم داد.

آموزش روتوش حرفه ای رایگان

بنابراین، تکنیک ‌های روتوش حرفه‌ ای در فتوشاپ یکی از موضوعاتی است که عکاسان به راحتی آن را بررسی می ‌کنند و نکته اصلی برنامه بسیاری از کارگاه‌ های اغلب پرهزینه است. با این حال، ما مجبور نیستیم برای یادگیری نحوه کارآمدی عملکرد ها و ابزارهای پیشرفته فتوشاپ هزینه زیادی بپردازیم. شما می توانید به آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان در لرنینگ ۲۴ متکی باشید.

روتوش حرفه ای

طراحی روتوش عملی

در پایان دوره، زمانی که بتوانید رابط کاربری را به طور موثر مرور کنید و مکانیسم های فتوشاپ را بشناسید، یک پروژه عملی خواهیم ساخت که در آن تعدادی تکنیک جالب روتوش در فتوشاپ را یاد خواهید گرفت. ما عکس مدل را بهبود و عیوب را از بین می ‌بریم. به طور مثال آرایش اضافه می ‌کنیم، لکه های صورت را می پوشانیم، رنگ‌ ها را بهبود می‌ بخشیم و خیلی چیزهای دیگر. ما در مورد ده‌ ها میانبر و تکنیک جالب در فتوشاپ صحبت می کنیم که به شما امکان می ‌دهد هر عکسی را که بخواهید، بتوانید تغییر دهید.

 

 

برای آشنایی بیشتر با نحوه رتوش عکس در فتوشاپ اینجا کلیک کنید.

 

 

تکنیک های تخصصی در نوک انگشتان شماست

دوره های فتوشاپ زیادی در اینترنت وجود دارد. مزیت دوره ما این است که از ده ها ساعت صرف وقت برای آموزش جلوگیری می کند. همچنین مربیان مجرب ما مانند جناب حسین فتوت خواه با تمامی تکنیک های نسخه جدید و قدیمی فتوشاپ آشنایی کامل دارد و شما را به سمت طرز تفکر صحیح و عادات صحیح در Adobe Photoshop  هدایت می کند.

پس از تکمیل مطالب، از مهارت های به دست آمده آگاهی کامل خواهید داشت و همچنین عادات خوبی را یاد خواهید گرفت که در آینده نتیجه خواهند داد. برخلاف بسیاری از دوره‌ های پایه، در دوره های تخصصی، تکنیک‌ های پیشرفته‌ تری را که متخصصان با آن‌ ها کار می ‌کنند، مانند ماسک ‌ها، انتخاب ‌های پیچیده، کانال‌ ها و موارد دیگر کشف خواهید کرد.

ابزارها و کار با رابط ها

در طول دوره، با ابزارهایی آشنا می شوید که کار شما را برای طراحی وب سایت یا برنامه های موبایل تسهیل می کند. از تنظیمات اولیه فتوشاپ گرفته تا اولویت های شبکه و سازماندهی فضای کاری، ابزارهای برداری، اشکال سفارشی و سبک های لایه برای کمک به شما برای دستیابی به نتایج دلخواه پیش بینی شده است. در این مسیر شما به آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان دست خواهید یافت.

تایپوگرافی در Adobe Photoshop

فتوشاپ یک ابزار بسیار پیشرفته از جمله در زمینه ویرایش متن و تایپوگرافی است. قابلیت های ابزارهای جدید در Photoshop CC   به شما این امکان را می دهد که ظاهر متن را در مک و ویندوز شبیه سازی کنید. کتابخانه های گسترده Typekit  نیز باعث می شود که از صدها فونت با کیفیت بالا در پروژه های خود استفاده کنید. در یکی از پروژه های عملی، ضمن یادگیری تعدادی از افکت های لایه واقعی، یک متن بسیار جالب در سبکی دلخواه می سازیم.

جلوه ها و سبک های گرافیکی

در آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان یاد خواهید گرفت که چگونه از پتانسیل کامل Adobe Photoshop  استفاده کنید. فیلترهای شگفت انگیز و کاربردهای غیر معمول آن ها، سبک های لایه مفید و همچنین جلوه های پیشرفته تر مانند حالت های ترکیبی و استفاده از لایه های اصلاحی را کشف خواهید کرد.

آموزش ویدیویی فتوشاپ

آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان به صورت ویدیویی موثر ترین و لذت بخش ترین شکل یادگیری آن است. در این دوره مربی مجرب ما حسین فتوت خواه به شما کمک می کند تا عملا تمامی نکات ظریف فتوشاپ را یاد بگیرید. دانشی که در این نوع آموزش به دست می آورید نتنها مهم است بلکه نکاتی از دانش های گوهر بار یک متخصص است که برای آینده کاری شما الزامی خواهد بود.

آموزش فتوشاپ آنلاین

دوره های آنلاین آموزشی در لرنینگ ۲۴ و توسط مربیان مجرب انجام می گیرد. در این دوره ها به صورت تئوریک مباحث به دو بخش ویژه مبتدی و پیشرفته انجام می گیرد. شما در کم ترین زمان ممکن تمامی اصول به علاوه تجربیات متخصص را یاد می گیرید. همچنین می توانید با درج پیام در لرنینگ ۲۴ تمامی سوال های خود را از کارشناس ما بپرسید.

آموزش حضوری فتوشاپ در مراکز آموزشی

امروزه مراکز بسیاری وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند. می توانید در کنار آموزش های حضوری خود از آموزش فتوشاپ pdf نیز استفاده کنید. همچنین امکان بهره برداری از ویدیو های آموزشی فتوشاپ نیز همزمان با آموزش حضوری آن وجود دارد. در این متخصص برتر با توجه به مهارت شما دوره ویژه مبتدی یا تخصصی را در نظر می گیرد.

 

آم
آموزش PS

دوره ها شامل چه مباحثی است؟

  • مروری بر رابط، ابزارهای اساسی و پانل های برنامه
  • تبیین مباحث نظری مربوط به کار با گرافیک
  • تعدادی نمونه عملی از تصحیح عکس با Photoshop
  • مروری بر لایه ‌های اصلاح، افکت ‌ها، فیلترها، حالت ‌های ترکیبی
  • تکنیک های کار با Adobe Photoshop ، تعدادی میانبر و نکات
  • گسترش افکت های فتوشاپ و سه بعدی
  • پروژه عملی – روتوش عکس
  • و …

یک عکس خوب برای فتوشاپ

یک عکس موفق برای انجام فتوشاپ متشکل از عوامل زیادی است. انتخاب مکان مناسب، تغییر حالت مدل، مهار نور و… اهمیت زیادی در عکاسی دارند. عدم مهارت در کار بعدی بر روی یک فایل دیجیتال می تواند نتیجه نهایی را که قبلاً می خواستیم به دست آوریم، کاملاً خراب کند به همین دلیل در آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان، شما یاد می گیرید که چگونه یک عکس خوب بگیرید.

بهترین مربی آموزش فتوشاپ

وقتی صحبت از ویرایش عکس به میان می آید، حسین فتوت خواه همیشه جزو بهترین ها خواهد بود.

او یک پادشاه واقعی از وبلاگ نویسان عکس است که نه تنها دانش کار بر روی عکس ها را به بینندگان خود ارائه می دهد، بلکه نکات زیادی در مورد ترفند ها و میان بر های فتوشاپ را در اختیارتان قرار خواهد داد.

مربی ما در آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان، یک رویکرد بسیار جالب برای عکاسی دارد و بسیاری از تکنیک ها و ترفند های مربوط به کار با فتوشاپ را با زمانبندی در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

 

برای بررسی بیشتر چگونگی آموزش فتوشاپ رایگان لینک را فشار دهید.

 

 

 

گرافیک کامپیوتری فتوشاپ

گرافیک کامپیوتری یک مفهوم گسترده است که طراحی کارت ویزیت، نشریات، عناصر وب سایت یا بازی ها را شامل می شود. حتی کوچکترین پروژه می تواند رضایت بسیاری را برای خالق به ارمغان بیاورد، بنابراین ارزش آن را دارد که از صفر شروع کنید، اولین قدم را بردارید و مهارت های جدید یاد بگیرید.

آیا می دانید چگونه کار خود را با گرافیک کامپیوتری شروع کنید ؟ ارزش این را دارد که از خود این سؤال را بپرسید که ما می خواهیم در کدام زمینه گرافیک مهارت خود را توسعه دهیم و در کدام پروژه ها خود را بهتر خواهیم یافت. پاسخ به آن ها به ما این امکان را می دهد که برنامه ای برای توسعه خود ایجاد کنیم، مهارت های خاصی را به دست آوریم، یک نمونه کار بسازیم و در نتیجه، شغلی رویایی پیدا کنیم. 

برنامه آموزشی

مباحث نظری و عملی در زمینه: مقدمه، رابط برنامه، استفاده از پالت، ابزار جعبه ابزار، ذخیره فایل، کاربرد عملی لایه ها، کار با متن و قالب بندی آن، ابزار روتوش و رنگ، تکنیک های روتوش، انتخاب، فیلترها، انیمیشن ها  ، ذخیره فایل ها.

در برنامه آموزشی که لرنینگ ۲۴ برای شما در نظر گرفته است، تمامی مباحث از اولین مرحله تا آخرین مرحله ( ذخیره و استفاده از عکس ) آموزش داده می شود. در آموزش صفر تا صد فتوشاپ رایگان با لرنینگ ۲۴ بهترین ها در انتظار شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *