معرفی Fill در فتوشاپ عنوانی هست که برای این آموزش کوتاه رایگان در نظر گرفتیم که در پایین به اهداف و توضیحات کلی آن می پردازیم.

اهداف کلی این آموزش کوتاه

  • معرفی Fill در منوی Edit

توضیح کلی درباره این آموزش کوتاه

در نسخه های قدیمی فتوشاپ، حذف کردن قسمتی از تصویر یا روتوش قسمتی از تصویر بکگراند برای کاربران فرآیند روتوش کامل را داشت، شما باید در تصویرجستجو می کردید و قسمتهایی که متناسب با قسمتی که می خواستید روتوش کنید را می یافتید و بعد از آن قسمت نمونه برداری می کردید و و فرآیند ترکیب عکس و همسان سازی رنگ را انجام می دادیم، ولی امروز دیگر خبر ازاین کارها توسط کاربر نیست کل این فرآیند را به صورت هوش مصنوعی خود نرم افزار فتوشاپ برای شما انجام می دهد و به کاربران کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن این عملیات را انجام دهند و بهترین نتیجه را بگیرند، ما در این آموزش کوتاه و رایگان تصمیم داریم تا به شما این قابلیت فتوشاپ را معرفی کنیم و با یک مثال ساده این مطلب را شما یاد بگیرید. نکته مهمی که باید در این قسمت اشاره کنم، این است که فتوشاپ در نسخه های جدیدتر خود سعی کرده است که این عملیات را با بهترین کیفیت انجام دهد ولی در بعضی از تصاویر این امکان وجود دارد که این قضیه درست انجام ندهد که در آن صورت خود کاربر باید این فرآیند را انجام دهد.

 

این شما و این گنج تجربیات ما …

ویدیو آموزشی این مقاله در یوتیوب

عکس اولیهعکس نهایی

آموزش مرحله به مرحله متنی

برای حذف شی از عکس 3 راه وجود دارد .

  • راه حل اول:

با ابزارهای selection آنرا انتخاب میکنیم و با کلیک راست گزینه fill را انتخاب میکنیم . سپس با انتخاب content aware  تصویر حذف میشود .

راه اول

راه اول

 

  • راه حل دوم :

با ابزارهای selection آنرا انتخاب میکنیم و سپس به منو Edit سپس گزینه fill را انتخاب میکنیم . سپس با انتخاب content aware  تصویر حذف میشود.

راه حل 2

  • راه حل سوم :

با ابزارهای selection آنرا انتخاب میکنیم و shift + F5 میزنیم . سپس با انتخاب content aware  تصویر حذف میشود.

مرحله 3

امیدوارم از این آموزش کوتاه لذت برده باشید.

 

 

اشتراک گزاری آموزش لرن 24 در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.