آموزش تغییر حالت بروی نوشته (تایپوگرافی) عنوانی هست که برای این آموزش رایگان کوتاه در نظر گرفتیم که در پایین به اهداف و توضیحات کلی آن می پردازیم.

اهداف کلی این آموزش کوتاه

  • بیان Puppet Warp برای تغییر بروی لایه

توضیح کلی درباره این آموزش کوتاه

یکی از کارهای جالب و اجباری در حوزه طراحی گرافیک در فتوشاپ، کار روی فونت و نوشته می باشد. که در اصطلاح به این گونه اقدامات لفظ تایپوگرافی گفته می شود. در حقیقت تایپوگرافی که یک دسته اصلی در گرافیک دیزاین هست را نمی توان در یک آموزش چند دقیقه ای گفت. ما در این آموزش سعی داریم تا شما را با تکنیک های تایپوگرافی و ابزارهای اجرای آن در فتوشاپ آشنا کنیم. یکی از تکنیک های خیلی خاص برای افرادی که سعی دارند به هر حرف از نوشته خود تغییر دهند و روی آن عملیات جابه جایی را انجام دهند. این تکنیک نیز از قانون «اصل بازگشت پذیری لایه ها» تبیعت می کند و هر لحظه که شما بخواهید می توانید تغییراتی را که ایجاد کردید به حالت قبل بازگردانید. البته آموزش تایپوگرافی بخشهای دیگری نیز دارد که در ادامه برای شما آماده خواهد شد و شما می توانید از آنها بهره مند شوید.

.

این شما و این گنج تجربیات ما …

مراحل اجرای این آموزش کوتاه به صورت متنی

امیدوارم از این آموزش کوتاه لذت برده باشید.

دانلود فایل های تمرین مرتبط:

دانلود “فایل تمرین آموزش تغییر حالت بروی نوشته (تایپوگرافی)” text-puppet-warp.zip – 218 بار دانلود شده است – 128 کیلوبایت

اشتراک گزاری آموزش لرن 24 در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *