این شما و این گنج تجربه ما با آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ

در آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ می توانید پرتره های خود را با جلوه های آتش تغییر شکل دهید و به تصاویری جذاب و دیدنی تبدیل کنید. افکت آتش در فتوشاپ می تواند تقریباً هر متن یا عکسی را با آتش در آمیزد و به همراه برخی از بافت های شعله، دود و جرقه و همچنین گزینه های ترکیبی، از آن برای ایجاد جلوه ای جدید استفاده کنید. امروز، ما بهترین آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ را به تدریس حسین فتوت خواه داریم و فرقی نمی کند یک فرد حرفه ای باشید یا تازه کار. این مقاله خارق العاده را برای اطلاعات بیشتر در مورد جلوه های آتشین و اقدامات آن بررسی کنید و امیدواریم که به بیشتر سوالات شما در مورد چگونگی اضافه کردن درست شعله های آتش داده شود. این شما و این گنجینه تجربه ما برای شما، با ما همراه باشید!

"آموزش

افکت اتش برای فتوشاپ

Adobe Photoshop یکی از نرم افزار های پر طرفدار برای ایجاد بسیاری از جلوه های خیره کننده است. یکی از واقعی ترین نمونه های ایجاد این افکت که شامل طیف گسترده ای از ابزار ها و فیلتر ها است را با این نرم افزار به دست آورید. این فیلتر طرح های مختلفی دارد و آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ شامل همه این پیچیدگی ها و مدل ها می شود.

یکی از اقدامات شعله در فتوشاپ، به پرتره های شما جرقه های روشن نور و دود اضافه می کند و به اثری با کیفیت بالا تبدیل می شود که آتش و خاکستر آتشفشانی را با الهام از وقایع طبیعی به وجود می آورد. با آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ یک نتیجه بسیار دقیق شامل عناصر زیبای آتش و روشنایی به دست آورید. اقدام بعدی فتوشاپ برای این افکت جذاب، ایجاد جلد ها یا پوستر های خیره کننده آلبوم است. این طراحی چند منظوره به شما امکان می دهد تا تقریباً روی هر چیزی یک اثر آتش بزنید، می توانید آن را در پرتره ها، وسایل نقلیه یا اشیا امتحان کنید. با دیدن آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ می توانید روحیه شدید یک ورزشکار را در تصویری به رخ بکشید. این افکت را برای عکاسی ورزشی و خلق صحنه های حماسی فیلم به کار ببرید.

"آموزش

ایجاد افکت آتش در فتوشاپ

با تکمیل این آموزش، شعله های در حال حرکت را به هر شی یا شخصی اضافه کنید. این ویژگی در انیمیشن ها و فیلم ها قابل استفاده است و با عملکرد حرفه ای و دقت در کار به بیننده حس واقعی بودن شعله های آتش را می دهید. سبک های داغ گدازه آتش از دیگر قابلیت هایی است که بعد از گذراندن آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ ما یاد خواهید گرفت. متن ها را با حروف شعله ور سفارشی کنید تا مانند گدازه آتش واقعی به نظر برسد. فقط کافی است کلمات مورد نیاز خود را بنویسید و سپس سبک مورد علاقه خود را در فتوشاپ روی آن اعمال کنید.

صبر کنید! هنوز به آخر ماجرا نرسیده ایم، اثرات تایپوگرافی دیدنی و جذاب تری را با آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ برای پروژه های خود ایجاد کنید. حتی می توانید متن مورد نیاز خود را با شعله های آتش متحرک بنویسید و گیف های چند ثانیه ای چشم گیری بسازید و از آن لذت ببرید. عموما با حروف های شعله ور در فتوشاپ، آرم های خارق العاده ای می سازند. با این فیلتر از جلوه های رعب انگیز رعد و برق الهام بگیرید و با فیلتر های رنگی اضافی، تصویر را به هر شکلی که می خواهید تغییر دهید.

"آموزش

 

آموزش ساخت افکت آتش در فتوشاپ

در این آموزش یاد خواهید گرفت چگونه با شعله های آتش بازی کنید و آن ها را به صورت واقعی به عناصر موجود در عکس اضافه کنید. عملکرد دیگر افکت آتش در فتوشاپ تصویر شما را با استفاده از زغال سنگ های دارای بافت برجسته نشان می دهد که جلوه بصری خیره کننده ای را برای جلب توجه می سازد. هر تصویر عادی را بعد از آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ به یک تصویر آخرالزمانی تبدیل کنید که کاملا با دود، آتش و ساختمان های در حال فروپاشی ترکیب شده است. این عملکرد فتوشاپ نتیجه ای بی نظیر را ارائه می دهد که علاوه بر کسب درآمد، می توانید عکس های شخصی خود به شکل هنری با آتش شعله ور کنید و در شبکه های اجتماعی خود، آن ها را به اشتراک بگذارید.

با این آموزش، یک اقدام جالب دیگر برای افراد خلاق وجود دارد که از عکس های آماده و رایگان در سایت های مختلف استفاده کرده و جلوه های مختلف آتش را برای تمرین و تسلط یافتن روی اشیا، افراد یا حیوانات امتحان کنند. بعد از استفاده از افکت آتش در فتوشاپ عکس های قبل و بعد را با هم مقایسه کنید و متوجه خواهید شد که چه اثر چشمگیری ساخته اید. می توانید جلوه های آتش را با هر رنگی که می خواهید بسازید، از شعله نارنجی گرم گرفته تا شعله های سرد آبی رنگ!

ایجاد افکت آتش در فتوشاپ "آموزش

برای آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ کلیک کنید

در آخر

در این آموزش ما یک مسیر کار را برای شما ایجاد کرده ایم که با استفاده از فیلتر Flame عکس های خود را شعله ور کنید. سپس برای ایجاد جلوه بیشتر، اضافه کردن دود و بافت های جرقه ای را آموختیم. تنظیمات برای ترکیب بهتر و برخی از ظرافت های آخر را توضیح داده ایم تا جلوه را به صورت حرفه ای تمام کنید. با قابلیت های فتوشاپ و آموزش ایجاد افکت آتش در فتوشاپ، عکس های جسورانه ایجاد کنید. امیدوارم این مقاله به اندازه کافی به شما الهام بخشیده باشد تا فراتر از ایده هایتان عمل کنید و برخی از جلوه های شگفت انگیز را امتحان کنید. قابلیت های افکت آتش در فتوشاپ که در بالا به آن ها اشاره شد، قابل دانلود است و می توانید به مجموعه جلوه های نرم افزار فتوشاپ خود اضافه کنید و همیشه به روز باشید.

جهت آموزش تکمیلی میتوانید به ویدیو آموزشی رایگان ما در آپارات مراجعه کنید

این نوشته منتشر شده در بیشتر بدانیم می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.