همه چیز در مورد آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ

اگر به دنبال آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ برای از بین بردن یک یا دو چین و چروک از عکس خود هستید، به جای مناسبی سر زده اید. این آموزش با توجه به میزان روتوش شما و میزان کار شما در فتوشاپ یک کار سریع تلقی می شود. در این آموزش ، ما به نحوه استفاده از ابزار های Spot Healing Brush و Clone Stamp برای کاهش چین و چروک ها می پردازیم و آن را به گونه ای که باورپذیر باشد تبدیل می کنیم. این فرایند بسیار آسان می تواند به یک تصویر نهایی منجر شود که شخص را چند سالی جوان تر نشان دهد. برخی معتقدند که این کار جعل کردن به نظر می رسد اما باید گفت زمانی یک عکس جعلی می شود که به میزان زیادی از آن استفاده شود.

برای بهره بردن از این آموزش ما، به نرم افزار فتوشاپ CS 5 یا بالا تر نیاز خواهید داشت. تمام این آموزش توسط مدرس زبده آقای حسین فتوت خواه داده می شود و با یادگیری سریع آن، قطعا عاشق کارتان و عکس هایی که با این فیلتر روتوش می کنید می شوید. مانند تمام آموزش هایی که داشته ایم، آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ پر از نکات و تکنیک های کاربردی خواهد بود.

"آموزش

 

آموزش حذف چین و چروک در فتوشاپ

این شما و این گنج تجربیات ما که با افتخار در اختیار شما قرار می دهیم تا به بهترین در حرفه خود تبدیل شوید. روتوش چین و چروک روی صورت کسی می تواند موضوعی بسیار حساس باشد که به آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ نیاز دارد. امروز در اینجا ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید چین و چروک ها را به طور کامل از بین ببرید و یا به طور ظریف تری آن ها را از دور چشم و پیشانی کم کنید. تنها چیزی ک باید به آن توجه داشته باشید، دقت در ظرافت و توجه به ریزه کاری هاست که یک اثر واقعی خلق کنید.

برای اینکار ابزار Healing Brush بهترین دوست ما برای از بین بردن کامل چین و چروک است! این ابزار، قدرت بالایی در حذف هر نوع چین و چروکی دارد و باید بسیار دقیق استفاده شود چرا که بیش از حد صاف کردن صورت یک فرد مسن آسان می شود. حال برای یک رویکرد طبیعی تر و واقعی تر، می توانیم ابزار Clone Stamp را به کار ببریم. در این آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ که با این ابزار انجام می شود، با روند سریع تری نسبت به ابزار Healing Brush رو به رو هستیم، چون حتی تاریک ترین و سخت ترین قسمت چین و چروک ها روشن می شوند و بافت پوست از قسمت های دیگر صورت کشیده نمی شود و حالت نرمال خود را حفظ می کند.

"آموزش

 

صفر تا صد آموزش حذف چین و چروک 

در آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ، ما به بررسی چگونگی اصلاح پوست، روتوش کردن چروک ها و استفاده از تکنیک های مختلف می پردازیم. همان طور که می دانید با برداشتن کامل چین و چروک ها از صورت، تصویر روتوش شده جعلی به نظر می رسد که دلچسب و گیرا نیست، زیرا اگر از این فیلتر برای کاری در تبلیغات استفاده شود و حتی اگر تبلیغات برای فروش محصولی باشد، باعث باور کردن چیز غیر واقعی ای می شود که بیننده آن را می بیند. بیننده چیزی را می پذیرد که با چشمان خود ببیند که این کار گول زدن محسوب می شود.

ما در این آموزش به شما یاد می دهیم که چین و چروک ها را کاهش دهید و به صورت کامل آن ها را حذف نکنید. برای حذف چین و چروک ها دست شما باز است، این بدان معنا نیست که شما باید بی پروا باشید و همچنان باید از مهارت، صبر و هوش خود استفاده کنید تا به بهترین نتیجه ممکن برسید. بعد از گذراندن آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ می توانید از آن برای از بین بردن چروک های روی پیشانی، دور چشم، خط لبخند، چین های روی گردن و حتی چروک های روی لباس استفاده کنید.

با آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ یاد می گیرید که بعد از روتوش، پوست را تار نکنید و سوژه های پلاستیکی نسازید. این تصاویر نه تنها ظاهر زیبایی ندارد بلکه عکاسان و روتوشرها، حتی افراد معمولی هم می توانند این اشتباه سنگین را متوجه شوند که از کیفیت کار شما کاسته می شود.

"آموزش

 

برای آموزش double exposure در فتوشاپ کلیک کنید.

در آخر

راه های زیادی برای از بین بردن چروک ها با آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ وجود دارد که می تواند آن ها را به صورت کامل حذف کند و یا فقط آن ها را کاهش دهد. سوژه ای که در تصویر می سازید، در دید بیننده می تواند با شکوه به نظر برسد و یا فقط یک فرد معمولی با صورت واقعی باشد. موضوع این است شما هرگز نمی توانید بی عیب و کامل باشید و زمانی عکسی می بینید که در آن همه چیز عالی و بی نقص است، تنها به یک چیز فکر می کنید، اینکه “این عکس فتوشاپ است”. خوشبختانه ما با آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ یک راه حل سریع و آسان را نشان می دهیم که به نتایج واقعی منجر می شود.

هدف از این آموزش، تقویت کردن عکس ها با حذف کردن و کاهش چند خط عمیق است. خط هایی که برخی آن را نشانه پیری می دانند و برخی دیگر پشت آن داستان یک زندگی طولانی می بینند، به هر حال با آموزش از بین بردن چین و چروک در فتوشاپ راهی را پیش روی شما قرار داده ایم و با تجارب خود به دانسته های شما افزودیم و از این موضوع خرسندیم و امیدواریم نهایت لذت را برده باشید.

برای آموزش تکمیلی می توانید به ویدیو آموزشی رایگان ما در آپارات مراجعه کنید .

این نوشته منتشر شده در بیشتر بدانیم می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *