آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ با تدریس آقای حسین فتوت خواه

برای آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ قصد داریم با ساده ترین نکات شروع کنیم و بعد از آن به پیچیدگی ها بپردازیم. در این آموزش به شما نشان داده خواهد شد که چگونه تن رنگ ها را تغییر دهید و حتی چشم های خون آشامی بسازید. این شما و این گنج تجربیات ما که به روشی کارآمد و سازنده برای هر تازه کار و حرفه ای تبدیل می شود. ما در این آموزش فقط به نتایج به دست آمده اهمیت نمی دهیم، بلکه بهترین شیوه و متد ها را در نظر گرفته و به شما یادآور می شویم. این آموزش در هر نسخه از فتوشاپ که از لایه های تنظیم پشتیبانی می کند، قابل کاربرد است.

رنگ های مختلف چشم می تواند ویژگی یا حرفی از شخص را به بیننده منتقل کند و آن ها را به سمتشان بکشاند. بیشتر افراد از وجود این فیلتر در فتوشاپ باخبرند اما در مورد نحوه تغییر دادن رنگ های چشم مختلف با استفاده از فتوشاپ اطلاعاتی ندارند. کل آموزشی که قرار است با آن رو به رو شوید کم و زیاد کردن برخی المنت هاست که به راحتی آن را فرا خواهید گرفت. با ما همراه باشید تا دانستنی های بیشتری از این فیلتر و آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ کسب کنید.

 

نحوه ی تغییر رنگ چشم در فتوشاپ

در بیشتر آموزش ها، شما نحوه ی تغییر رنگ چشم  را با استفاده از یک لایه تنظیم خواهید دید. یک لایه تنظیم، هیچ تغییری دائمی روی تصویر ایجاد نخواهد کرد و به شما امکان بیشتری برای تمرین و اعمال فیلتر می دهد. با یادگیری آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ خواهید فهمید که شخص در تصویر به کدام رنگ چشم نیاز دارد و چه رنگی به صورت او بیشتر می آید. البته انتخاب رنگ چشم بسته به سلیقه و خواسته شما است و می توانید تمام رنگ ها را بر روی چشم ها آزمایش کنید.

اگر از یک لایه تنظیم رنگ استفاده کرده باشید، بعد از پایان کارتان، نسخه اصلی و ویرایش نشده تصویر را با رنگ چشم اصلی همچنان خواهید داشت و می توانید تغییرات را با عکس فتوشاپ شده مقایسه کنید. در این آموزش  به روش کوتاه و ساده، نحوه تغییر رنگ چشم را کسب می کنید و زمان زیادی لازم نیست تا بتوانید نتایج بسیار واقع گرایانه ای بدست آورید.

قطعا با مشکل قرمز شدن چشم ها در هنگام عکس گرفتن با فلاش رو به رو شده اید که اگر دوربین های دیجیتال دارای فیلتر خودکار برای از بین بردن قرمزی چشم نداشته نباشید نیاز به تغییر رنگ چشم ها دارید که با این آموزش به هدفتان می رسید.

 

تغییر رنگ چشم در فتوشاپ

 

آموزش تغییر چشم فتوشاپ CS6

در این آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ که در نرم افزار Adobe Photoshop CS6 نیز قابل اجرا است، به شما تمام گفتنی های این فیلتر را خواهیم گفت. روش های مختلف و زیادی برای تغییر رنگ چشم وجود دارد و ما یکی از تکنیک های قابل اطمینان و راحت را که کنترل تغییرات رنگ بیشتری را حفظ می کند، بررسی خواهیم کرد. تغییر رنگ فقط برای چشم نیست و عناصر دیگر صورت و شی ای را می توان تغییر داد که به آسانی بر آن ها مسلط خواهید شد.

این آموزش فقط برای خواسته های یک مشتری یا طراحی لازم نیست و می تواند به عنوان سرگرمی به شما تکنیک های جذابی را نشان دهد. با ساختن چشم هایی با طراحی رنگین کمان می توانید تصویر زمینه های جالبی ایجاد کنید و آن ها را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید. بسیاری از فیلم ها و سریال ها برای ساختن شخصیتی عجیب با رنگ چشمانی عجیب تر از این فیلتر استفاده می کنند و نمونه بارز استفاده از این فیلتر را در فیلم های خون آشامی دیده اید.

"آموزش

تغییر رنگ چشم یه قرمز

 

آموزش کامل تغییر رنگ چشم

با آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ نحوه تغییر رنگ چشم در نرم افزار Adobe Photoshop، استفاده از لایه تنظیم برای رنگ انتخابی و انتخاب لبه ی کار را یاد خواهید گرفت. با آموزش های تئوری پله پله و فیلم این آموزش از یک تازه کار بودن در می آیید چرا که باید گفت این فیلتر بسیار محبوب است و با داشتن دانش آن افراد زیادی از شما می خواهند که رنگ چشمانشان را تغییر دهید. این فیلتر برای عکاسان یک نعمت است و خواسته های خیلی از مشتریانشان تغییر رنگ چشم می باشد.

در طراحی های جلد کتاب، بنر ها و عکس های موجود در اینترنت افراد زیادی را با رنگ چشم های خاص دیده ایم که حتی نمی دانیم رنگ واقعی چشم ها بوده است یا تغییراتی بر روی آن اعمال شده است. در کنار آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ باید آزمایشات و تمرین هایی زیادی داشته باشید، زیرا جدای ساده بودن آموزش، نتیجه ای که از عکس می گیرد ممکن است با تغییرات غیر واقعی باشد و این یک ضعف بزرگ است. با این آموزش یاد خواهید گرفت که دقیقا به چه اندازه از عناصر تغییرات بهره ببرید تا نتیجه ی مطلوبی داشته باشد.

 

تغییر رنگ چشم در فتوشاپ

برای آموزش تنظيم رنگ در فتوشاپ  در فتوشاپ کلیک کنید.

در آخر

تسلط یافتن به اطلاعات تغییر رنگ چشم بعد از گذراندن این آموزش، یک نقطه قوت برای شما ایجاد می کند که با آن می توانید کسب درآمد کنید. در دوره ای زندگی می کنیم که بسیاری افراد به زیبایی و تغییرات اهمیت می دهند و با فتوشاپ شدن عکس های شان مشکلی ندارند. این آموزش و مطالب ارائه شده بخش کوچکی از دنیای فتوشاپ است که در اختیارتان قرار گرفته و با دیدن آموزش های دیگر عاشق فتوشاپ خواهید شد. در این آموزش یاد می گیرید که دقیقا یک چشم رنگی واقعی خلق کنید و به تسلط بالایی در این کار برسید. امیدوارم که آموزش تغییر رنگ چشم در فتوشاپ برای شما مفید واقع شده باشد و از آن لذت برده باشید. تیم ما در تلاش است بهترین ها را به شما ارائه دهد و به اشتراک گذاشتن دانش و تجارب چند ساله ما، چیزی جز افتخار نیست.

همچنین می توانید ویدیو آموزشی رایگان ما را در آپارات مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *