آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ را بیاموزید

این شما و این گنج تجربیات ما با آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ که توسط آقای حسین فتوت خواه تدریس شده است، و اگر می خواهید به راحتی تصویری را شطرنجی کنید، با این آموزش آسان تمام مراحل و نحوه کار را درک خواهید کرد. در این آموزش یاد می گیرید با چند کلیک ساده، قسمتی از تصویر را که نمی خواهید مشخص باشد، شطرنجی کنید. رایج ترین کاربرد شطرنجی کردن، محافظت از هویت برخی افرادی است که در عکس دیده می شوند یا حذف کردن هر نوع اطلاعات یا آرم موجود در عکس که نباید دیده شود. بنابراین یادگیری آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ به امری کاملاً مهم تبدیل شده است که حداقل بخشی از افراد باید نحوه استفاده از آن را بدانند.

 سایت ما قصد دارد یک روش شناخته شده در مورد نحوه کار با آن به شما نشان دهد. می توانید برای ایده های گوناگونی که در ذهن دارید از آن استفاده کنید و زمانی که نمی خواهید شخصی را از عکس کات کنید، این تکنیک خوبی می شود. با ما همراه باشید تا نکات بیشتری از این فیلتر بدانید.

آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ
آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ

 

شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ

Pixelated یا شطرنجی کردن تصویر در فتوشاپ به چه معناست؟ شطرنجی کردن اصطلاحی است که برای نمایش بخش های تاری از تصویر به کار می رود و آن را می توان با فتوشاپ انجام داد. در برخی موارد وضوح تصویری بسیار بد است و دقیقاً نمی توان فهمید چه چیزی در آن بخش وجود دارد. این اتفاق در تصاویر، به دلیل تعداد پیکسل در هر اینچ می افتد که در اصطلاح می گوییم وضوح پایین است. پ

اگر می خواهید نقطه خاصی از عکس را در فتوشاپ شطرنجی کنید اما کار با آن را بلد نیستید، آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ تمام مراحل لازم برای یادگیری را به شما نشان می دهد. در بسیاری از مواقع، برای ناشناس کردن افراد و پنهان کردن اطلاعاتی از عکس به سانسور کردن روی می آورند. مهم نیست فردی تازه کار باشید یا یک طراح حرفه ای، قطعا آن را سریع یاد خواهید گرفت و به کار می گیرید. بعد از گذراندن این می توانید روی یک تصویر دانسته های خود را پیاده کنید و متوجه خواهید شد با شطرنجی کردن نقطه ای از عکس، توجه شما به نقاط باقی مانده جلب می شود و این راهی برای تأکید روی موضوع مدنظر در عکس است.

آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ
آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ

 

سانسور عکس در فتوشاپ

از آنجا که بسیاری از ما عملا در اینترنت و فضای مجازی زندگی می کنیم، دانستن برخی نکات فتوشاپ، اعم از نحوه سانسور عکس در فتوشاپ خالی از لطف نیست. گذراندن آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ می تواند یک مهارت مفید در طولانی مدت به شما دهد. چه بسا که در دامنه عکاسی کار می کنید که در این صورت حتی دلایل بیشتری برای انجام این کار دارید. این آموزش فقط به شما پایین آوردن وضوح یک چهره، یک شی یا چیز های دیگر را نمی دهد، بلکه با آن می توانید تصاویر خلاقانه هم بسازید.

مهم نیست که از آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ برای چه کاری استفاده می کنید، مطمئن باشید که جایی به آن احتیاج خواهید داشت پس بیایید در مورد آن بیشتر بدانیم. دنبال کردن این آموزش راحت است، بنابراین در درک نحوه کارکرد و اعمالی که می توانید با این آپشن از فتوشاپ انجام دهید مشکلی نخواهید داشت. این آموزش  بهترین روش سانسور تصویر را با استفاده از فیلتر شطرنجي كردن به شما نشان می دهد.

آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ
آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ

 

آموزش سانسور عکس در فتوشاپ

فتوشاپ یک استاندارد طلایی برای ویرایش تصاویر، به خصوص سانسور کردن است و این نرم افزار قدرتمند قادر است عکس ها را با روش های خلاقانه دستکاری کند. سانسور کردن در زندگی روزمره هر کسی به یکی از ابزار های کارآمد و ضروری تبدیل شده است و شما را ملزم به یادگیری آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ می کند. نمونه های سانسور زیادی را به دلیل مسائل اخلاقی و حریم خصوصی در رسانه ها دیده اید که با شطرنجی کردن نشان داده شده اند. شطرنجی کردن هم درجه و تنظیمات خاص خودش را دارد که در این صورت می توانید تصویری را با درجه زیاد شطرنجی کنید که قابل تشخیص نباشد یا بدانید در پشت شطرنجی کردن تصویر چه چیزی وجود دارد.

آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ از طریق فیلتر Pixelate می تواند تمام تصاویر را قابل پخش کند و هم پلیس فتا را راضی نگه دارد و هم اشتراک گذارنده به مقصود خود برسد. تمام مراحلی که باید قدم به قدم آن ها را رد کنید تا به شطرنجي كردن تصوير مسلط شوید در این آموزش نهادینه شده است و برای تمرین بیشتر می توانید با هر عکسی شروع کنید و از این کار لذت ببرید. برای به اشتراک گذاشتن تصاویر در رسانه های اجتماعی باید سلسله مراتبی را بگذرانید که در این حالت به خیلی از کارایی های فتوشاپ اعم از سانسور کردن احتیاج پیدا می کنید.

 

آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ
آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ

 

برای آموزش محو کردن عکس در فتوشاپ کلیک کنید.

در آخر

فیلتر Pixelate  اغلب برای محو کردن ویژگی های افراد در جهت حفظ حریم خصوصی آن ها استفاده می شود. این فیلتر را در محافظت از کودکان افراد مشهور، پلاک های اتومبیل و نمایش ندادن قسمت های شخصی بدن که از لباس خارج شده اند، استفاده می کنند و آن را به عنوان سانسور تصاویر نام گذاری کرده اند. اگر می خواهید نحوه شطرنجی کردن تصاویر را بدانید، ما به شما آموزش شطرنجي كردن تصوير در فتوشاپ  سایت مان را پیشنهاد می کنیم و باید گفت که این فرآیند واقعاً پیچیده نیست و برای فهمیدن و درک آن، نیاز به صرف وقت زیادی نیست.

اگر از خواندن این مقاله در مورد نحوه شطرنجی کردن تصویر لذت بردید، شما را به دیدن دیگر آموزش ها دعوت می کنیم تا بتوانید عکس های مختلف و گوناگون زیادی را در نرم افزار فتوشاپ بسازید. این آموزش بخشی از مهارت و تجربه ما در دنیای فتوشاپ بوده است که با افتخار آن را تقدیم شما کرده ایم.

همچنین می توانید ویدیو آموزشی رایگان ما را در آپارات مشاهده نمایید.

 

این نوشته منتشر شده در بیشتر بدانیم می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.